• شرکت نئوپان خلخال بعد از چند سال تعطیلی امروز مجددا به چرخه تولید بازگشت/ ظرفیت های معدنی شهرستان خلخال فعال می شود

   وزیر صمت اعلام کرد :

   شرکت نئوپان خلخال بعد از چند سال تعطیلی امروز مجددا به چرخه تولید بازگشت/ ظرفیت های معدنی شهرستان خلخال فعال می شود

    شرکت نئوپان خلخال بعد از چند سال تعطیلی امروز مجددا به چرخه تولید بازگشت/ ظرفیت های معدنی شهرستان خلخال فعال می شود

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از شرکت تازه احیا شده نئوپان خلخال در گفت و گو با خبرنگاران گفت: بسیار خوشحالم که این واحد بعد از چندین سال تعطیلی امروز مجددا وارد چرخه تولید شد.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی افزود: شرکت نئوپان خلخال متاسفانه در گذشته به هر دلیلی به تعطیلی مطلق کشانده شده بود و فرصت های شغلی آن برای شهرستان خلخال به طور کامل از بین رفته بود در همین راستا وزارت صمت احیای این واحد را در دستور کار خود قرار داده و طی یک سال گذشته با پیگیری‌های مکرر خوشبختانه امروز شاهد بازگشایی دوباره آن هستیم.

   وی ادامه داد: این اتفاق البته در سایه همراهی و همکاری همه مسئولان استان و شهرستان خلخال بوده و امروز خوش ترین خبر در خصوص نئوپان خلخال، بازگشت مجدد 200 نفر به محل کار شان است.

   رحمانی اعلام کرد: خوشبختانه طرح توسعه این واحد نیز با سرمایه‌گذاری بالغ بر 660 میلیارد ریال و ظرفیت اشتغالزایی بیش از 300 نفر در حال انجام است که انشاءالله به زودی وارد مرحله تولید می شود.

   وزیر صمت خاطر نشان: ظرفیت های معدنی شهرستان خلخال نیز با نگاه ویژه ای در دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت است در این ماموریتی به ایمیدرو داده شده است تا با انجام مطالعات دقیق روی این حوزه در این شهرستان در دستور کار قرار دهد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: