• برای توسعه صنعتی مناطق محروم و کم برخوردار کشور از سرمایه‌گذاران حمایت ویژه می کنیم

   وزیر صمت تاکید کرد :

   برای توسعه صنعتی مناطق محروم و کم برخوردار کشور از سرمایه‌گذاران حمایت ویژه می کنیم

   برای توسعه صنعتی مناطق محروم و کم برخوردار کشور از سرمایه‌گذاران حمایت ویژه می کنیم

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از ناحیه صنعتی کوثر در استان اردبیل گفت: علیرغم وجود برخی زیرساخت های لازم در این ناحیه صنعتی، متاسفانه در گذشته سرمایه گذاران استقبالی نکرده بودند و واحدی فعال نشده بود؛ امروز جای خوشحالی است که با پیگیری های انجام شده چندین واحد صنعتی با انگیزه و سرمایه‌گذاری خوب در این ناحیه فعال و یا در حال احداث است.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی افزود: بخشی از امور مربوط به شهرک های صنعتی که مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت به ویژه در مناطق محروم و کم برخوردار کشور است، دستور اکید صادر شده تا بالاترین میزان مساعدت در نحوه واگذاری زمین ها و تامین تسهیلات مورد انجام شود.

   رحمانی خاطرنشان کرد: البته انتظار ویژه‌ای از نظام بانکی کشور داریم به خصوص در مورد مناطق محروم کشور، همکاری و مساعدت لازم را انجام دهند.

   وی با اشاره به برخی محدودیت های موجود در تامین منابع مالی مورد نیاز بخش تولید کشور، تصریح کرد: در مناطق کم‌برخوردار منابع مالی همچون منابع تبصره ماده ۱۸، منابع صندوق امام رضا و همچنین منابعی که در حوزه کارآفرینی وجود دارند را باید در مرحله تخصیص به درستی مدیریت کنیم تا نتیجه بهتری نیز حاصل می شود.

   وزیر صنعت تاکید کرد: امروز حفظ وضعیت تولید و اشتغال کشور یک تکلیف عمومی است، این مهم مورد تاکید ویژه مقام معظم رهبری است و حتی ایشان از تعبیر کار جهادی برای حفظ تولید استفاده فرمودند که باید حتماً مورد عنایت همه مسئولین و عوامل موثر در حوزه تولید کشور قرار گیرد تا در شرایط خاص امروز بتوانیم صنعت را سرپا نگه داریم و حتی دهیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: