• آغاز عملیات اجرایی ۲ طرح تولید باتری های سرب اسیدی صنعتی و پلیت باتری های صنعتی در شهرک صنعتی ۲ بوشهر/ گامی دیگر در راستای تقویت تولید

   در جریان سفر وزیر صمت به استان بوشهر انجام شد؛

   آغاز عملیات اجرایی ۲ طرح تولید باتری های سرب اسیدی صنعتی و پلیت باتری های صنعتی در شهرک صنعتی ۲ بوشهر/ گامی دیگر در راستای تقویت تولید

   آغاز عملیات اجرایی ۲ طرح تولید باتری های سرب اسیدی صنعتی و پلیت باتری های صنعتی در شهرک صنعتی ۲ بوشهر/ گامی دیگر در راستای تقویت تولید

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر دو روزه خود به استان بوشهر، با حضور در شهرک صنعتی شماره ۲ بوشهر عملیات اجرایی دو طرح تولید باتری های سرب اسیدی صنعتی و تولید پلیت باتری های صنعتی را آغاز کرد.

   به گزارش شاتا، طرح تولید باتری های سرب اسیدی صنعتی وابسته به شرکت تجارت تدبیر ساینا است و ظرفیت تولید ۴۵ میلیون آمپر انواع این محصولات را سالیانه دارد.

   سرمایه گذاری ثابت و در گردش برای راه اندازی و اجرای این طرح ۷۲۴ میلیارد ریال است که برای ۷۵ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی ایجاد می کند.

   آغاز عملیات اجرایی طرح تولید پلیت باتری با ظرفیت ۵ هزار تن

   وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین در این برنامه به صورت همزمان، عملیات اجرایی ساخت طرح تولید پلیت باتری این شرکت را نیز آغاز کرد.

   این طرح نیز وابسته به شرکت تجارت تدبیر ساینا است و ظرفیت تولید سالانه ۵ هزار تن پلیت باتری را دارد.

   این محصولات در تولید باطری مورد استفاده قرار می گیرد و در صورت تامین اعتبار تا سال ۱۴۰۰ راه اندازی می شود.

   این طرح در زمینی به مساحت ۱۷ هزار مترمربع و با زیربنای ۵ هزار مترمربع ساخته می شود و با تکمیل آن برای بیش از ۲۰ نفر شغل به وجود می آید.

   گفتنی است که کل سرمایه ثابت مورد نیاز طرح ۱۶۸ میلیارد ریال است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: