• همکاری وزارت صمت در تامین اعتبارات لازم برای پیاده سازی مدیریت دانش در سطح خوشه ها

   عامل توسعه خوشه صنعتی فرآوری آبزیان بوشهر در حاشیه بازدید وزیر صمت از یکی از واحدهای این خوشه مطرح کرد:

   همکاری وزارت صمت در تامین اعتبارات لازم برای پیاده سازی مدیریت دانش در سطح خوشه ها

   همکاری وزارت صمت در تامین اعتبارات لازم برای پیاده سازی مدیریت دانش در سطح خوشه ها

   عامل توسعه خوشه صنعتی فرآوری آبزیان بوشهر گفت: تمرکز اطلاعات و پیاده سازی مدیریت دانش در سطح خوشه ها ضرورت دارد و همکاری وزارت صمت در این زمینه موثر است.

   به گزارش شاتا، مهدی محمدی در حاشیه سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان بوشهر و بازدید و افتتاح خط دوم تولید واحد پارس آبزیان رسول" واحد منتخب خوشه صنعتی فرآوری آبزیان بوشهر"، بیان کرد: در حوزه زنجیره ارزش افزوده برای خوشه صنعتی فرآوری آبزیان روی ۵ محور تحقیق و توسعه، فروش، بازاریابی، crm و تولید تمرکز کرده ایم و برنامه هایی در این حوزه ها داریم.

   او با اعلام اینکه در کنار توجه به تولید آموزش هایی برای ارتقای سطح واحدهای خوشه نیز داریم، تصریح کرد: روی تمرکز اطلاعات موجود در خوشه باید کار شود و وزارت صمت می تواند در جذب و تخصیص اعتبارات لازم برای پیاده سازی مدیریت دانش در سطح خوشه ها با ما همکاری کند.

   اشتغال ۷ هزار نفر در واحدهای خوشه صنعتی فرآوری آبزیان استان بوشهر

   عامل توسعه خوشه صنعتی فرآوری آبزیان بوشهر با اشاره به اینکه این خوشه از سال ۱۳۹۶ زیر نظر شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر، کار خود را آغاز کرد، افزود: ۴۲ واحد فرآوری، ۳۰۰ مزرعه پرورش میگو، دو واحد پرورش در قفس،پنج کارخانه غذای میگو و ۱۰ واحد خدمات دهنده در این خوشه داریم که در مجموع برای هفت هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم ایجاد شغل کرده اند.

   محمدی با اشاره به حضور واحدهای خوشه در نمایشگاه های بین المللی، بیان کرد: سال گذشته حدود ۳۰ واحد از این خوشه در نمایشگاه تایلند و نزدیک به ۱۲ واحد در نمایشگاه بروکسل شرکت داشته اند و امسال نیز واحدهایی از این خوشه در نمایشگاه ویتنام شرکت خواهند داشت.

   گفتنی است در جریان بازدید وزیر از خوشه صنعتی فراوری ابزیان استان بوشهر، خط دوم تولید شرکت پارس آبزیان رسول مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: