• همزمان با شروع طرح ساماندهی سوخت صورت گرفت ؛

   بازرسی از 234 واحدهای صنفی شهرستان دلیجان

   بازرسی از 234 واحدهای صنفی شهرستان دلیجان

   رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت دلیجان گفت: از تاریخ 25 آبانماه سالجاری همزمان با شروع طرح ساماندهی سوخت 234 واحد صنفی و خدماتی در شهرستان دلیجان مورد بازرسی قرار گرفته است .

   به گزارش شاتا، مجید طالبی ، ضمن اعلام این خبر گفت: از ابتدای شروع طرح ساماندهی سوخت و با دستور اکید وزارت صمت مبنی بر جلوگیری از افزایش هرگونه قیمت کالا و خدمات جلسات تنظیم بازار بصورت روزانه در محل فرمانداری تشکیل و تیم های بازرسی این اداره با همکاری سایر دستگاه بازار را مورد رصد وارزیابی جدی قرارداده اند.

   وی درادامه افزود: بر همین مبنا و باهمکاری اتاق اصناف ، تعزیرات حکومتی ، اماکن نیروی انتظامی 15 گشت مشترک برگزار و واحدهای خدماتی ، صنفی و انبارهای کالایی مورد بازرسی قرار گرفته و براساس گزارشات مردمی و افزایش قیمت سوخت یکی از اهداف این گشتها موسسات اتومبیل کرایه بوده است.

   رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت دلیجان خاطرنشان کرد: از ابتدای شروع طرح تاکنون 234 مورد بازرسی صورت پذیرفته و 41 پرونده به ارزش ریالی 747 میلیون و 550 هزار ریال تشکیل شده است.

   طالبی مشارکت مردمی را یکی از ارکان بازرسی دانسته و اظهار داشت : ستاد خبری اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان دلیجان با شماره 124 پذیرای شکایات و گزارشات مردمی بوده و همشهریان گرامی در اینخصوص همکاری مناسبی داشته اند و از ابتدای شروع طرح ساماندهی سوخت 54 گزارش اطلاع رسانی شده که عمده گزارش ها درخصوص حمل و نقل دورن شهری ، میوه و تره بار ، نان و پوشاک بوده است .

   وی درخاتمه با اشاره به کشفیات کالای قاچاق شهرستان در زمان اجرای طرح تشدید بازرسی نیز خاطر نشان کرد:

   درحین گشت های مشترک بازرسی در سطح شهر اخیرا دوپرونده قاچاق و احتکار کالا مربوط به پوشاک و تیرآهن به ارزش ریالی قریب به 699 میلیون ریال تشکیل شده و متخلفان به تعزیرات حکومتی معرفی گردیده اند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: