• انجام ۱۳۷ برنامه عمل حمایتی از خوشه‌های خاتمه یافته کسب و کار در ۸ ماهه امسال

   معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اعلام کرد:

   انجام ۱۳۷ برنامه عمل حمایتی از خوشه‌های خاتمه یافته کسب و کار در ۸ ماهه امسال

   انجام ۱۳۷ برنامه عمل حمایتی از خوشه‌های خاتمه یافته کسب و کار در ۸ ماهه امسال

   معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: در هشت ماهه امسال ۱۳۷ برنامه عمل حمایتی از خوشه‌های خاتمه یافته کسب و کار در کشور به انجام رسیده است.

   به گزارش شاتا، اصغر مصاحب با بیان این مطلب، افزود: در هشت ماهه امسال کار امکان سنجی توسعه 9 خوشه کسب و کار خاتمه یافته و امکان سنجی توسعه 10 خوشه دیگر در دست اجرا است.

   وی با بیان اینکه کار توسعه 32 پروژه خوشه ای کسب و کار در هشت ماهه امسال در دست اجرا است، تصریح کرد: از این تعداد، 11 خوشه کسب و کار در مرحله مطالعه شناختی، 27 خوشه کسب و کار در مرحله پیاده سازی و 4 خوشه دیگر نیز در مرحله خاتمه و خروج عامل است.

   معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه بیان کرد: به روز‌رسانی مطالعه فراگیر خوشه‌های کسب و کار در استان های تهران، سیستان و بلوچستان، قزوین و خوزستان انجام شده است.

   مصاحب در خصوص پروژه های توسعه خوشه ای که در مرحله مطالعه شناختی هستند، نیز اضافه کرد: این پروژه های توسعه خوشه ای شامل نخود ممقان، مبلمان مرند، فرش و تابلو فرش، فرش نایین، چاقوی زنجان، فرش سمنان، گیاهان دارویی فارس، شیرینی سنتی قزوین، فرش کردستان، محصولات گلخانه‌ای کهگیلویه و بویراحمد و گل و گیاه محلات هستند.

   وی در پایان گفت: در ۸ ماهه امسال ۴ پروژه بروزرسانی مطالعه فراگیر شناسایی و اولویت‌بندی خوشه‌های کسب و کار انجام شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: