• سرپرست سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان تأکید کرد:

   نصب دستگاه کارتخوان در مراکز عرضه کننده سیلندر گاز مایع استان سیستان و بلوچستان

   نصب دستگاه کارتخوان در مراکز عرضه کننده سیلندر گاز مایع استان سیستان و بلوچستان

   سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان در دیدار با رئیس شرکت پرسی ایران گاز بر نصب دستگاه کارتخوان در مراکز عرضه و خودروهای عرضه کننده سیلندر گازمایع استان ، افزایش تعداد خودروهای توزیع کننده سیلندرگاز مایع در سطح شهر و توجه ویژه به توزیع به موقع اشتراک تاکید کرد.

   به گزارش شاتا، محمودرضا رحمتیان در این جلسه، اعلام کرد : تعداد 25 مرکزغیرمجاز شارژ " ال پی جی " در زاهدان تعطیل شده است .

   وی ادامه داد : خواسته ما به جهت اینکه سیلندرگاز به مشترکین و مصرف کنندگان خانگی به موقع برسد و تمامی شرکتهای موزع گازمایع باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند .

   رحمتیان افزود : با توجه به شرایط پیش آمده به تمامی شرکت های توزیع کننده ی گاز مایع در استان ابلاغ گردیده ودرصورتیکه نتوانند نسبت به جذب سهمیه گاز آذرماه اقدام کنند پرونده تخلف ، عدم اجرای تعهد تشکیل و جهت صدورحکم به تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد .

   وی ادامه داد : یکی از عمده مشکلات بوجودآمده تغییرمصرف و استفاده گاز در سایرمصارف از جمله گرمایشی و خودروهایی که مجهز به سیستم گاز مخزنی " ال پی جی " به صورت غیرقانونی شده اند می باشند که می تواند خطرات جانی راهم جهت دارندگان این خودروها داشته باشد.

   رحمتیان افزود : بازدیدهای گسترده ای توسط بازرسان این سازمان از سطح بازار و مراکز شارژ " ال پی جی " صورت پذیرفت و بالغ بر25 مرکز شارژ غیرمجاز " ال پی جی " دراین زمینه تعطیل و به انها ابلاغ گردیده به هیچ عنوان حق شارژ مخازن نص شده برروی خودروها را نداشته و درصورت مشاهده خریدوفروش برخلاف ضوابط با آنهابرخورد خواهد شد .

   محدقاسمی «معاون اموربازرسی و حمایت از حقوق مصرفکنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان» نیز دراین جلسه ، ابراز داشت : طی گشت های مشترک برگزار شده با حضور نمایندگان فرمانداری ، دادستانی ، تعزیرات ، نیروی انتظامی و استاندار تعداد 4 دکه فروش غیرمجاز سیلندرگاز با تخلف گرانفروشی به میزان 12 میلیون و 300 هزار ریال شناسایی شدند و 85 سیلندر 11 کیلویی نیز توقیف و دراختیار شرکت پرسی ایرانگاز قرار گرفته است .

   حدادی «مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز ایران» نیز در این جلسه متعهد شد که با قیدفوریت در زمینه مطالبات خواسته شده از سوی مردم و مسئولین اقدام نماید و بیان داشت : توزیع اشتراکی سیلندرگاز مایع بهترین روش برای رسیدن گاز مایع به دست خانوارها و مصرف کنندگان واقعی می باشد .

   وی افزود : شرکت پرسی ایران گاز 100 هزار اشتراک در استان درادکه از این ظرفیت می توان جهت خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده نمود .

   حدادی تصریح کرد : بزرگترین مخزن ذخیره سازی ریلی کشور را در زاهدان طی سالهای گذشته راه اندازی نموده ایم و 150 دستگاه نیسان برای توزیع شهری گاز در استان داریم و در کل کشور نیز 5 هزار عامل توزیع و 3هزار نماینده ی توزیع در روستاها و بخشهای عشایری ، صنعتی و صنفی کارخدمات رسانی را انجام می دهند .

   مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز کشور افزود : درقبال تمامی مردم سیستان و بلوچستان مسئولیت داریم و با تمام توان آن را اجرایی خواهیم کرد و از تعداد کل 60 واگن دراختیار این شرکت در سراسرکشور تعداد 15 واگن اختصاص به حمل گازمایع از اصفهان به زاهدان را اختصاص خواهیم داد .

   وی درپایان، خاطرنشان کرد : پس از افزایش قیمت بنزین درکشور مصرف گازمایع 2 و نیم برابرافزایش پیداکرده و برای اینکه در سیستان و بلوچستان با توجه به اینکه خودروهای زیادی مخازن گازمایع " ال پی جی " نصب کرده اند بتوانیم مدیرت کنیم باید جایگاه های سوخت " ال پی جی " ایجادگردد تا صف خودروها از توزیع خانوارها جداشود.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: