• تشکیل ۸۵۸ پرونده تخلفاتی حوزه آرد و نان در لرستان

   تشکیل ۸۵۸ پرونده تخلفاتی حوزه آرد و نان در لرستان

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از تشکیل ۸۵۸ فقره پرونده تخلفاتی حوزه گندم، آرد و نان در این استان خبر داد.

   به گزارش شاتا، محمدرضا صفی خانی در گفتگو با رسانه های خبری با اشاره به انجام شش هزار و ۳۱۱ مورد بازرسی از واحدهای گندم، آرد و نان لرستان طی سال گذشته، اظهار داشت: این عدد طی هشت ماهه امسال ۱۳ هزار و ۵۶۶ مورد بوده است.

   وی با اشاره به تشکیل ۵۱۷ پرونده تخلفاتی برای این واحدها طی سال گذشته، عنوان کرد: در سال جاری نیز برای واحدهای متخلف این حوزه ۸۵۸ پرونده تشکیل شده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اشاره به رشد ۱۱۵ درصدی تعداد بازرسی های صورت گرفته از واحدهای گندم، آرد و نان استان طی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، تصریح کرد: همچنین تعداد پرونده های تشکیل شده برای این واحدها در این مدت ۶۶ درصد رشد داشته است.

   صفی خانی گفت: همچنین ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده برای واحدهای متخلف این حوزه نسبت به مدت مشابه سال قبل هزار و ۸۷ درصد رشد داشته است.

   وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره انجام دو هزار و ۳۶۲ مورد بازرسی در حوزه قاچاق کالا و ارز طی سال گذشته، بیان کرد: این عدد طی امسال سه هزار و ۷۵۳ مورد بوده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، افزود: در سال گذشته ۱۵۵ پرونده تخلفاتی در حوزه قاچاق کالا و ارز در لرستان تشکیل شده که این عدد طی امسال ۱۹۶ مورد بوده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: