• کسب رتبه برتر در زمینه پژوهش توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم

   کسب رتبه برتر در زمینه پژوهش توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از کسب رتبه برتر توسط این سازمان در ششمین جشنواره کشوری آموزش پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

   به گزارش شاتا، محمود سیجانی با اعلام این خبر گفت: بر اساس شاخص های ارزیابی و پس از بررسی های کارشناسان وزارت متبوع، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم توانست رتبه نخست و برتر جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت را به خود اختصاص دهد.

   وی ضمن اشاره به شاخص های ارزیابی در این جشنواره تصریح کرد: اجرای طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار ( تاپ)، دوره های آموزشی جهت واحد های صنعتی و معدنی و صنوف، صدور جواز و پروانه فنی و مهندسی، اجرای دوره های مربوط به اصناف و بازاریان در حوزه بهداشت و اجرای قانون نظام صنفی، اجرای طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی، پسا دکتری صنعتی از شاخص های ارزیابی در ششمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت بود.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: اجرای موفق طرح های پژوهشی واحدهای فنی و مهندسی و همکاری با دانشگاه های سطح استان بمنظور ارتباط صنعت با دانشگاه، صدور گواهی و پروانه تحقیق و توسعه جهت واحد های صنعتی از مهمترین دلایل کسب رتبه برتر توسط این استان در سطح کشور بوده است.

   این جشنواره به منظور تقدیر از پزوهشگران و فناوران حوزه صنعت، معدن و تجارت کشور روز دوشنبه 25 آذر ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید و از مهندس سیجانی رئیس سازمان صمت قم نیز تجلیل بعمل آمد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: