• تولید محصولات موردنیاز بازار اولویت قرار گیرد/ تجلیل از 18 واحد صنعتی برتر لرستان

   تولید محصولات موردنیاز بازار اولویت قرار گیرد/ تجلیل از 18 واحد صنعتی برتر لرستان

   رئیس سازمان صمت لرستان گفت: نیاز بازار از قبل پیش‌بینی شده، بنابراین باید با تعامل دولت، بخش خصوصی، و گروه‌های اجتماعی و رسانه‌ها بایستی نیازها را شناسایی و تولید محصولات نیاز بازار اولویت قرار گیرد.

   به گزارش شاتا، محمدرضا صفی‌خانی ظهر امروز در آئین تجلیل از صنعتگران لرستان، با اشاره به شرایط سخت تولید در استان، اظهار کرد: امروز از 18 واحد صنعتی برتر استان تجلیل می‌شود.

   وی خاطرنشان کرد: در آستانه انقلاب چهارم صنعتی، شاهد تغییر الزامات بازار هستیم، بنابراین بایستی ضمن داشتن تفکری جهانی، به سرعت خود را با این انقلاب وفق دهیم.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با بیان اینکه سلایق مشتریان طی سال های اخیر متفاوت شده است، افزود: امروزه ارائه اطلاعات به مشتریان جهت تأمین نیازها از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

   صفی‌خانی بیان داشت: نیاز بازار از قبل پیش‌بینی شده، بنابراین باید با تعامل دولت، بخش خصوصی، و گروه‌های اجتماعی و رسانه‌ها بایستی نیازها را شناسایی و تولید محصولات نیاز بازار اولویت قرار گیرد.

   وی با اشاره به فعالیت بیش از 180 صنعتگر فعال در استان، تصریح کرد: امروز صنعتگران استان به این اعتقاد رسیده‌اند که بایستی محصولی قابل رقابت در بازار تولید کنند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اظهار داشت: با توجه به اهمیت رونق تولید و احیای واحدهای راکد، درصدد هستیم که از ظرفیت واحدهای صنعتی فعال استان نهایت بهره را ببریم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: