• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:

   تولید در هفت واحد صنعتی راکد استان مرکزی از سر گرفته شد

   تولید در هفت واحد صنعتی راکد استان مرکزی از سر گرفته شد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: هفت واحد صنعتی راکد این استان شامل چهار واحد در دلیجان و سه واحد در اراک پس از چندین سال تعطیلی به چرخه تولید بازگشتند و تولید در آن‌ها از سرگرفته شد.

   به گزارش شاتا، محمدرضا حاجی‌پور، ضمن اعلام این خبر افزود: با راه‌اندازی مجدد واحدهای صنعتی راکد استان مرکزی برای ۲۲۰ نفر بطور مستقیم اشتغال‌ پایدار ایجاد شده و تعداد قابل توجهی نیز اشتغال غیرمستقیم ایجاد می‌شود.

   وی بیان کرد: مجموع سرمایه‌گذاری اولیه این هفت واحد صنعتی ۵۱ میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی است که تسهیلات قابل توجهی نیز برای احیای این واحدها تزریق شده است.

   حاجی‌پور، نبود بازار و فروش، کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش و مشکلات مدیریتی را از جمله مهمترین دلایل تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی استان مرکزی دانست و گفت: اراده مجموعه مدیریتی این استان بر راه‌اندازی واحدهای صنعتی راکد و حفظ اشتغال موجود است و در این راستا ظرفیت تمامی دستگاه‌های مسوول به کار گرفته شده است.

   وی اضافه کرد: علاوه بر این هفت واحد، تعداد قابل توجهی از واحدهای صنعتی راکد شناسایی و تشکیل پرونده شده که تا پایان امسال به چرخه تولید بازمی‌گردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: