• ۶۷۱ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صنعتی در شهرستان دلیجان انجام شد

   ۶۷۱ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صنعتی در شهرستان دلیجان انجام شد

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دلیجان گفت: با سرمایه گذاری 671 میلیارد ریالی در دلیجان 141 فرصت شغلی ایجاد شده است .

   به گزارش شاتا، مجید طالبی افزود: این میزان سرمایه‌گذاری با صدور ۲۱ پروانه بهره‌برداری در زمینه پودر صنعتی، عایق رطوبتی، الیاف پلی‌استر، ماشین‌آلات و فرآورده‌های نفتی در دلیجان انجام شده است.

   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دلیجان اظهار داشت: ۲۴پروانه تاسیس صنعتی نیز با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری ۴۸۳ هزار و ۲۵ میلیارد ریال در ۹ ماه امسال در این شهرستان صادر شد که برآورد اشتغال‌زایی راه‌اندازی آن‌ها ۴۸۸ مورد است.

   طالبی گفت: ۳۴۱ واحد تولیدی با بیش از ۹ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در این شهرستان فعال و هشت هزار و ۳۰۰ فرصت شغلی در این واحدها فراهم است.

   وی یادآور شد: دلیجان رتبه سوم سرمایه گذاری بخش صنعتی استان مرکزی را دارد و پنج درصد از مجموع سرمایه‌گذاری صنعتی استان مرکزی متعلق به این شهرستان است و هشت هزار و ۵۰۰ نفر در صنایع فعال دلیجان اشتغال دارند.

   رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان دلیجان افزود: موقعیت جغرافیایی ویژه دلیجان و فراهم بودن زیرساخت‌های صنعتی شرایط سرمایه‌گذاری، این شهرستان را در بخش صنعت متمایز کرده است.

   وی گفت: مجتمع تولیدی الیاف پلی‌استر دلیجان در زمره بزرگترین مجموعه‌های تولیدی کشور است و واحدهای تولید عایق رطوبتی دلیجان، بیش از ۷۰ درصد نیاز کشور به این محصول را تولید می‌کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: