• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم :

   ۱۴ واحد راکد صنعتی قم به مدار تولید بازگشت

   ۱۴ واحد راکد صنعتی قم به مدار تولید بازگشت

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای فصل تابستان تاکنون ۱۴ واحد صنعتی راکد و تعطیل قم احیا و به مدار تولید بازگردانده شده‌است.

   به گزارش شاتا، محمود سیجانی روز شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم بیان کرد: طی پیش بینی‌های صورت گرفته تا پایان امسال در مجموع ۲۵ واحد راکد صنعتی قم به مدار تولید باز می‌گردد.

   وی گفت:‌ با احیای این ۲۵ واحد راکد بیش از ۲۵۰ شغل جدید در استان ایجاد می‌شود، افزایش ظرفیت تولید هدف‌گذاری دیگر استان در رابطه با افزایش تولید و اشتغال در قم می‌باشد.

   وی اظهارداشت: تکمیل و راه اندازی ۱۱۰ طرح نیمه تمام صنعتی از پروژه‌های مهم اقتصاد مقاومتی سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در سال‌جاری است.

   وی عنوان کرد: این واحدهای صنعتی نیمه تمام پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد داشته و با راه اندازی آنها در مجموع هزار و ۲۸۰ شغل ایجاد خواهد شد.

   سیجانی گفت: پروژه تکمیل ۱۱۰ واحد نیمه تمام صنعتی قم ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

   وی عنوان کرد: تکمیل ۸۵ طرح توسعه‌ای هم از ابتدای امسال دراستان آغاز و ۶۰ درصد پیشرفت داشته است که با تکمیل این طرح ها هزار و ۱۰۰ شغل حاصل خواهد شد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم درادامه خاطرنشان کرد: طلا، آهن و مس سه ماده معدنی بوده که دارای ارزش افزوده و مزیت نسبی در استان قم می‌باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: