• معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:

   پیش بینی رشد 30 درصدی سرمایه گذاری صنعتی در استان مرکزی

   پیش بینی رشد 30 درصدی سرمایه گذاری صنعتی در استان مرکزی

   معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سالجاری 587 جواز تاسیس با پیش بینی سرمایه گذاری 85 هزار میلیارد ریال در استان صادر شده است .

   به گزارش شاتا، مسعود بختیار با اعلام این خبر افزود: از ابتدای سال جاری و باتوجه به رویکرد وزارت صمت مبنی بر تمرکز سرمایه گذاری در شهرهای دارای پتانسیل اشتغال و توجه ویژه به سرمایه گذاران بخش خصوصی 587 فقره جواز تاسیس دراستان مرکزی صادرشد.

   وی درخصوص میزان پیش بینی سرمایه گذاری جوازهای صادره نیز گفت: با توجه به جوازهای صادره، پیش بینی سرمایه گذاری 85 هزار میلیارد ریالی در سطح استان می شود که این میزان سرمایه گذاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 30 درصدی داشته و پیش بینی میزان اشتغال بر اساس جوازهای صادره 15200 نفراست که نشان از همیت بخش خصوصی و تولید کنندگان به امر تولیددر سال رونق تولید دارد .

   بختیار درادامه افزود: از ابتدای سالجاری 251 فقره پروانه بهره بردای صادر که میزان سرمایه گذاری حاصل از این تعداد پروانه بهره برداری 11300میلیارد ریال و 2452 نفر نیز مشغول به کار خواهند شد .

   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی درخاتمه با اشاره به جدیت دولت در راه اندازی واحدهای راکد و نیمه تعطیل از تلاش سازمان صمت برای به ثمر نشستن این تلاشها تا انتهای سالجاری خبرداد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: