• آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز از اول اسفند در کردستان

   آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز از اول اسفند در کردستان

   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: همزمان با سراسر کشور طرح نظارتی ویژه ایام نوروز از اول اسفند 98 لغایت 15 فروردین 99 در دو عرصه کالایی و خدماتی در سطح استان اجرا می‌شود.

   به گزارش شاتا، فرزاد سردار زاده اظهار داشت: با توجه به افزایش تقاضای عمومی که در ایام پایانی سال وجود دارد، هر ساله با هدف ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه، ایجاد زمینه مناسب برای تامین و توزیع مایحتاج عمومی مصرف کنندگان، جلوگیری از تخلفات احتمالی، رسیدگی به گزارشات مردمی که از طریق ستاد خبری بصورت تلفنی و حضوری دریافت می‌شود و همچنین بررسی دقیق و کارشناسی طرح نظارتی ویژه ایام نورور اجرا می‌شود.

   وی افزود: همزمان با سراسر کشور طرح نظارتی ویژه ایام نوروز 99 از اول اسفند 98 لغایت 15 فروردین 99 در دو عرصه کالایی و خدماتی در سطح استان کردستان اجرا می‌شود.

   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان ادامه داد: در بخش کالایی نظارت ما شامل کالاهای اساسی و ضروری مردم که در ایام پایان سال بیشترین تقاضا را دارند از جمله حبوبات، لبنیات، گوشت قرمز، گوشت مرغ، روغن نباتی، میوه مخصوصا میوه طرح تنظیم بازار، آجیل و خشکبار، شیرینی‌جات، پوشاک، کیف و کفش، مواد شوینه و روغن موتور ماشین است.

   سردارزاده تصریح کرد: در بخش خدماتی هم نظارت بر شرکت‌های مسافرتی هوایی و زمینی و دفاتر فروش آنها، شرکت‌های حمل و نقل درون شهری و برون شهری، اماکن تفریحی، فرهنگی، سیاحتی، زیارتی و اقامتی، غذاخوری‌ها رستوران‌ها است.

   وی عنوان کرد: جدای از موضوع بازرسی­ها، نظارت ویژه‌ای بر نحوه تامین، جذب، توزیع و نحوه قیمت میوه مخصوصا میوه طرح تنظیم بازار که دولت برای این ایام در نظر گرفته است، انجام می‌شود.

   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان یادآور شد: نظارت ویژه بر مراکز نگهداری کالا، سردخانه‌ها و انبارها و بررسی میزان موجودی انواع کالا مخصوصا کالاهای اساسی از دیگر برنامه‌های همکاران ما در ایام نوروز است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: