• تأکید بر همکاری بیشتر بین اتاق ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت

   در نشست مشترک وزیر صمت با هیات رئیسه اتاق ایران انجام شد:

   تأکید بر همکاری بیشتر بین اتاق ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت

   تأکید بر همکاری بیشتر بین اتاق ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت

   وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه قائم‌مقام و معاونین این وزارتخانه با رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران دیدار کرد و در این نشست همراهی و همکاری بیشتر بین وزارتخانه و اتاق ایران در حوزه رتبه‌بندی و استفاده بهینه‌تر از ظرفیت شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی مورد تأکید قرار گرفت.

   به گزارش شاتا،در نشست مشترک بین رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق ایران با وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونین ایشان، ضمن قدردانی از همراهی این وزارتخانه در حل مشکلات و مسائل مربوط به تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، موضوع رتبه‌بندی کارت‌های بازرگانی و استفاده از سامانه یکپارچه تجارت مورد توجه قرار گرفت.

   علاوه بر این روند واگذاری برخی از اختیارات وزارت صنعت، معدن و تجارت به بخش خصوصی در چارچوب قانون و در راستای کاهش تصدی‌گری‌های دولت، بررسی شد.

   رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز تلاش‌های اتاق ایران برای بهبود محیط کسب‌وکار و پیگیری‌های این نهاد برای حل مشکلات پیش روی بخش خصوصی را قابل تقدیر خواند و گفت: اگر قرار باشد مشکلات به وجود آمده در اقتصاد را حل کنیم راهی جز همکاری و همراهی بین دولت و بخش خصوصی نداریم.

   وی خاطرنشان کرد: برگزاری منظم و هدفمند جلساتی از این دست می‌تواند به حل چالش‌ها کمک کند. تعامل و گفت‌وگو بین تمام نهادهای تصمیم‌ساز موجب هماهنگی و وحدت رویه شده و ما را از مشکلات ناشی از تحریم‌ها عبور می‌دهد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: