• سرپرست سازمان صمت استان مرکزی :

   شرایط فراوانی کالا بر بازار استان مرکزی حاکم است

   شرایط فراوانی کالا بر بازار استان مرکزی حاکم است

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: نه تنها هیچ گونه کمبودی در کالاهای اساسی در بازارهای استان وجود ندارد، بلکه با تمهیدات اتخاذ شده شرایط فراوانی کالا نیز بر بازار حاکم است.

   به گزارش شاتا، جواد حسنی درحاشیه ستاد تنظیم بازار استان مرکزی افزود: برنج، روغن، شکر و مرغ به مقدار کافی در استان تامین شده و با تدارک این اقلام در بازار کاهش قیمت نیز اتفاق افتاده است.

   وی اظهار داشت: ۷۰ درصد از میوه شب عید در استان توزیع شده و به لحاظ کیفیت استان مرکزی در جایگاه مطلوبی در سطح کشور قرار گرفته و این روند تا ۱۵ فروردین ادامه دارد.

   حسنی درباره تولید و توزیع اقلام بهداشتی در استان نیز افزود: ۳۵ هزار عدد ماسک روزانه در کارگاه های متمرکز مستقر در استان که تاییدیه از دانشگاه علوم پزشکی دارند تولید و در اختیار مراکز درمانی قرار می‌گیرد.

   وی اظهارداشت: همچنین یک هزار و ۵۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده روزانه از واحدهای تولیدی استان تحویل و بسته بندی و در اختیار داروخانه ها، فروشگاهها، واحدهای بهداشتی و فروشگاه‌ها برای عرضه قرار می‌گیرد.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۹۰ درصد از واحدهای نانوایی استان فعال هستند و از مردم درخواست می‌شود برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در تهیه نان از کارتخوان استفاده کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: