• تشکیل جلسه فوق العاده کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در یک کارگاه تولیدی/ بازدید رئیس سازمان صمت ایلام از مراکز عرضه میوه و تره بار

   تشکیل جلسه فوق العاده کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در یک کارگاه تولیدی/ بازدید رئیس سازمان صمت ایلام از مراکز عرضه میوه و تره بار

   کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام به ریاست معاون امور هماهنگی اقتصادی استانداری و با حضور رئیس سازمان صمت، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی رئیس شعب بانک ملی، رئیس اعتبارات بانک سپه و چند تن از کارشناسان سازمان های مرتبط به دلیل اهمیت موضوع و رفع مشکلات تولید کنندگان، در محل کارگاه تولید دست کش نایلونی شرکت "میلاد پلاست" تشکیل و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

   به گزارش شاتا، یاراله نصیری« رئیس سازمان صمت استان ایلام و دبیر کارگروه تسهیل این استان» بیان کرد: این واحد کوچک صنعتی سال 96 تاسیس شده و به دلیل مشکلات بازار تاکنون تعطیل بوده است.

   وی اضافه کرد: با توجه به افزایش تقاضای بازار، فعالیت این واحد دو هفته قبل ازعید نوروز شروع شد.

   رئیس سازمان صمت ایلام در ادامه از اختصاص مبلغ 3000 میلیون ریال تسهیلات با عاملیت بانک سپه جهت تامین سرمایه در گردش و خرید مواد اولیه به صورت فوری خبر دارد.

   نصیری گفت: شرکت میلاد پلاست روزانه قادر است 20 هزار جفت دستکش در یک شیفت کاری تولید کند و در صورت تامین مواد اولیه و سرمایه درگردش، ظرفیت تولید تا 40 هزار جفت در روز را دارد.

   رئیس سازمان صمت استان ایلام به همراه معاون بازرسی و نظارت، تعدادی از بازرسین سازمان با حضور در سطح بازار، وضعیت عرضه میوه و تره بار را بررسی کردند.

   در این بازرسی ها علاوه بر رصد قیمت میوه و دیگر کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در مراکز عرضه، واحدهای صنفی توزیع کننده میوه شب عید نیز مورد بازرسی قرار گرفتند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: