• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:

   بازاریان لرستان مسئولیت صنفی خود را فدای مسئولیت اجتماعیشان کرده اند/ تهیه بسته پیشنهادی حمایت از واحدهای صنفی

   بازاریان لرستان مسئولیت صنفی خود را فدای مسئولیت اجتماعیشان کرده اند/ تهیه بسته پیشنهادی حمایت از واحدهای صنفی

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در جلسه تقدیر از اصناف و اتحادیه‌های لرستان که با حضور مسئولان دستگاه ها و نهادهای‌های مختلف برگزار شد، بیان کرد: شرایط کنونی باعث شده تا تمام جهان تحت تاثیر قرار گرفته و اقتصاد دنیا با چالش های اساسی روبرو شود.

   به گزارش شاتا، محمدرضا صفی خانی ادامه داد: باید از تمامی اصناف و اتحادیه های لرستان که در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی به خوبی ورود پیدا کرده و با وجود تمامی چالش ها اقدام به تعطیلی واحد صنفی خود کرده اند، تقدیر و تشکر کرد چرا که شاهد همکاری مناسب این قشر بودیم.

   وی عنوان کرد: خوشبختانه در لرستان اتحادیه های صنفی به خوبی توانستند تا شرایط را برای تعطیلی اصناف غیر ضرور مهیا کنند.

   صفی خانی عنوان کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا قرار بر این شده تا 20 فروردین ماه اصناف غیر ضرور تعطیل باشند البته در روزهای آینده جلساتی در کشور برگزار خواهد شد تا اقدامات لازم برای حمایت از واحدهای صنفی در دستور کار قرار گیرد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در ادامه با اشاره به اینکه اصناف و بازار اکنون با چالش های اساسی برای تامین معیشت روبرو هستند، افزود: با توجه به اینکه تعطیلی بازار ضربات زیادی به فعالان صنفی وارد کرده، با همکاری اتاق اصناف، اتحادیه ها و فعالان این حوزه بسته پیشنهادی حمایت از صنوف لرستان را تهیه و در اختیار ستاد کرونا قرار می دهیم.

   صفی خانی عنوان کرد: در این بسته پیشنهادی تمامی موضوعات مد نظر اصناف همچون تامین اجتماعی، مالیات، جرائم بانک ها، شرکت های خدمات رسان و پرداخت تسهیلات دیده خواهد شد.

   وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: اصناف همواره در مسائل، موضوعات و چالش های کشور در کنار مردم قرار داشته اند و باید گفت مسئولیت صنفی خود را فدای مسئولیت اجتماعیشان کرده اند و مطمئنا باید دولت نیز از تمام توان خود در جهت حمایت از این قشر بزرگ در این برهه استفاده کند.

   لازم به ذکر است در این جلسه رئیس و معاونین سازمان صمت لرستان، روسای اتحادیه های صنفی، هیات رئیسه اتاق اصناف مرکز لرستان، مدیرکل تعزیرات حکومتی، مسئولان اماکن نیروی انتظامی، معاون دادستان، معاون سیاسی فرمانداری خرم آباد و بسیج اصناف حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: