• معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:

   تداوم تعطیلی اصناف غیر ضرور لرستان تا ۲۰ فروردین‌ماه

   تداوم تعطیلی اصناف غیر ضرور لرستان تا ۲۰ فروردین‌ماه

   معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا لرستان اصناف غیرضرور تا ۲۰ فروردین تعطیل خواهند بود.

   به گزارش شاتا، حسین دالوند امروز در جمع خبرنگاران بیان کرد: روز گذشته جلسه تقدیر از اتحادیه های صنفی به دلیل اجرای مناسب طرح فاصله گذاری اجتماعی با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط استان برگزار شد.

   وی ادامه داد: با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونای کشور و تبعات ستاد استانی اصناف غیر ضرور تا ۲۰ فروردین تعطیل هستند و انتظار داریم همچون گذشته شاهد همکاری همه جانبه واحدهای صنفی باشیم.

   معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: خوشبختانه اصناف لرستان در هنگام اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با وجود تمامی مشکلات با تمام ظرفیت خود پای کار آمده و اغلب آنها اقدام به تعطیلی واحدهای صنفی خود کردند که باید از آنها تقدیر و تشکر ویژه کرد.

   دالوند اضافه کرد: با توجه به اهمیت تعطیلی اصناف غیر ضرور در طرح فاصله گذاری اجتماعی گشت‌های بازرسی مشترک به صورت مستمر ادامه خواهند یافت و امیدواریم همچون گذشته همکاری اصناف ادامه داشته باشد.

   وی در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: از ابتدای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تاکنون بیش از ۵۸ هزار و ۲۳۰ مورد بازرسی از سطح بازار استان انجام شده که شاهد پلمپ ۳ هزار و ۱۸۰ واحد صنفی، اعطای تذکر به ۵ هزار و ۵۴۰ واحد و اخذ تعهد از هزار و ۵۷۴ واحد بودیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: