• جشنواره فروش اینترنتی کالا توسط واحد های صنفی استان آذربایجان غربی

   جشنواره فروش اینترنتی کالا توسط واحد های صنفی استان آذربایجان غربی

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: با عنایت به مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا و در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، به منظور مقابله با شیوع بیماری مذکور و با توجه به وضعیت رکودی بازار و تعطیلی واحدهای تجاری در این برهه از زمان و نیز در جهت تحقق شعار سال مبنی بر «جهش تولید» مقرر گردیده جشنواره فروش اینترنتی محصولات توسط واحدهای صنفی استان راه اندازی شود.

   به گزارش شاتا، محمد دهقان افزود: با عنایت به مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا و در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، به منظور مقابله با شیوع بیماری مذکور و با توجه به وضعیت رکودی بازار و تعطیلی واحد های تجاری در این برهه از زمان و نیز در جهت تحقق شعار سال مبنی بر «جهش تولید» مقرر گردیده جشنواره فروش اینترنتی محصولات توسط واحدهای صنفی راه اندازی شود.

   دهقان تصریح کرد این طرح با هدف گسترش همدلی مردم و اصناف و تامین نیاز مصرف کنندگان با بهره گیری از فضای مجازی، تقویت هر چه بیشتر تجارت الکترونیکی و حضور هر چه بیشتر اصناف در ارائه کالا و خدمات از طریق اینترنت، ترغیب مردم به خرید اینترنتی و کاهش ترددهای غیرضروری و تقویت فروش اینترنتی و همچنین ایجاد رونق اقتصادی در سطح کشور اجرا گردد.

   او تأکید کرد: بر این اساس واحدهای صنفی متقاضی مشارکت در طرح مذکور چنانچه قبلا عضو اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی بوده باشند میتوانند پس از ورود به سایت Ecunion. ir )اتحادیه کشوری کسب کار های مجازی ) بر روی پویش از "خانه بخریم" کلیک کرده و فروش اینترنتی نمایند. درصورتیکه عضو اتحادیه نیستند به آدرس asnaf.bazargaheiran.ir مراجعه و پس از طی مراحل ثبت نام ، کالای مورد نظر خود را بارگذاری و فروش نمایند.

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی عنوان کرد: جهت تسهل در امورات اصناف و کسبه محترم، اتاق های اصناف و اتحادیه های تحت پوشش موظفند پیگیری ها و هماهنگی های لازم را با اتحادیه کشوری که همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 10 صبح لغایت 21 آماده پاسخگویی به سوالات می باشد، به عمل آورند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: