• طی گشت مشترک بازرسی از خبازی ها شهرستان چابهار ، صورت پذیرفت :

   انجام آموزش های لازم جهت ضدعفونی کردن سالنهای پخت و انبار های آرد / تجلیل از یک نانوایی به جهت رعایت دستورالعملهای بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

   انجام آموزش های لازم جهت ضدعفونی کردن سالنهای پخت و انبار های آرد / تجلیل از یک نانوایی به جهت رعایت دستورالعملهای بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

   حمید رضا شایان، رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان چابهار ، بیان داشت : گشت مشترک بازرسی و نظارتی از واحدهای خبازی سطح شهر چابهار با حضور نمایندگان ادارات صنعت،معدن و تجارت ، شبکه بهداشت و درمان و غله و خدمات بازرگانی با هدف ارائه آموزش های لازم به متصدیان این واحدها، درخصوص چگونگی ضدعفونی کردن سالن پخت و انبار آرد و اعلام علائم بیماری ویروس کرونا به کارکنان خبازیها و تاکید بر رعایت دستورالعملهای بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، رعایت ساعت پخت و رعایت وزن و قیمت مصوب برگزار شد .

   به گزارش شاتا، شایان گفت : در ضمن بازرسی های انجام شده از یکی از خبازی های سطح شهر که اقدام به بهره برداری از دو نفر نیروی انسانی ، یک نفر جهت تحویل نان و یک نفر جهت دریافت وجه نان بصورت نقدی یا استفاده از کارت خوان نموده بود، تقدیر و تشکر گردید.

   شایان خاطرنشان کرد : طی این گشت مشترک بازرسی ،اتحادیه خبازان شهرستان مکلف به تهیه و نصب بنر توصیه های بهداشتی نحوه تهیه و استفاده نان بر سر درب نانوایی های سطح شهر گردید.

   رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان چابهار در پایان ، اظهار داشت : شهروندان عزیز می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی ،کم فروشی وتقلب ، احتکار ، انبارهای بی نام نشان و... از طریق تماس تلفنی باشماره 124 ستادخبری و یا با حضور در محل اداره شهرستان بصورت حضوری وکتبی ، ارائه نمایند .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: