• بازدید کمیته ویژه بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت از معدن طلای زرشوران

   با دستور سرپرست وزارت صمت انجام شد:

   بازدید کمیته ویژه بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت از معدن طلای زرشوران

   بازدید کمیته ویژه بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت از معدن طلای زرشوران

   مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به دستور ویژه سرپرست وزارت صمت برای بررسی مشکلات و مسائل معدن طلای زرشوران در استان آذربایجان غربی، از بازدید میدانی و بررسی مسائل این معدن توسط کمیته ویژه بازرسی این وزارتخانه خبر داد.

   به گزارش شاتا، غلامرضا صارمیان در این خصوص توضیح داد: با توجه به گزارشات موجود از روند فعالیت معدن طلای زرشوران در سطح استان آذربایجان غربی که هم اکنون در حداقل ظرفیت خود فعال است و تاکید استاندار این استان برای بررسی دقیق شرایط این معدن، با دستور ویژه سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، کمیته ویژه بازرسی وزارتخانه با حضور در شهرستان تکاب ضمن بازدید میدانی، مسائل و موارد مطرح شده را مورد بررسی دقیق قرار داد.

   وی گفت: با توجه به بازدید به عمل آمده از بخش های مختلف معدن و شرکت بهره بردار، متاسفانه وضعیت مطلوبی مشاهده نشد و ضعف مدیریت، عدم تخصص و عدم کارآمدی برخی بخش ها مشهود بود که در همین راستا مراتب به مسئولان ارشد استان از جمله استاندار و سازمان صمت اعلام شد.

   صارمیان اضافه کرد: برای تسریع در حل مشکلات این معدن جلسه ای نیز با استاندار آذربایجان غربی، مدیرکل دادگستری استان و نماینده تکاب در مجلس شورای اسلامی برگزار و مسائل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   مدیر کل دفتر بازرسی وزارت صمت تصریح کرد: این دفتر در دوره جدید و با توجه به دستور ویژه سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، در قالب شرح وظایف و تکالیف قانونی خود، انجام بازرسی های میدانی، سرزده، محسوس و غیرمحسوس از تمامی شرکت صنعتی و معدنی تابعه را در دستور کار جدی خود قرار داده است.

   صارمیان تاکید کرد: امروز رصد و پایش اطلاعات بخش های مختلف خدماتی و تولیدی وزارتخانه از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار بوده و در عمل از ارکان تحقق اهداف جهش تولید به شمار می آید.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: