• رئیس سازمان صمت استان قم خبر داد:

   ۲۵۵ فقره جواز تاسیس در قم صادر شد

   ۲۵۵ فقره جواز تاسیس در قم صادر شد

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در راستای تحقق راهبرد جهش تولید از ابتدای سال‌جاری تا پایان خردادماه،‌ ۲۵۵ فقره جواز تاسیس ایجادی و توسعه‌ای در قم صادر شد که نشان‌دهنده رغبت بالای سرمایه‌گذاران برای فعالیت در بخش‌ صنعت این استان است.

   به گزارش شاتا، محمود سیجانی در گفتگو با خبرنگاران، بیان کرد: طی این مدت ۲۴۳ فقره جواز تاسیس ایجادی با ۲۳هزار و ۶۴۲ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و پیش‌بینی اشتغال برای ۳هزار و ۷۸۳ تن در قم صادرشده‌است.

   وی افزود: ۱۲ فقره جواز تاسیس توسعه‌ای نیز با ۶هزار و ۲۶۷ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و پیش‌بینی ایجاد اشتغال برای ۱۸۷ تن در استان صادر شد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم ادامه داد:‌ درمجموع کل جواز تاسیس موجود استان ۲هزار و ۵۳۶ مجوز با برآورد ایجاد اشتغال برای ۴۷هزار و ۸۰۳ تن و سرمایه‌گذاری بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد ریال است.

   سیجانی گفت:‌ همچنین در سه‌ماهه نخست سال جاری ۲۲ فقره پروانه بهره‌برداری جدید ایجادی با یکهزار و چهل میلیارد ریال سرمایه‌گذاری و اشتغالزایی برای ۴۹۴ تن و ۲۹ فقره پروانه بهره‌برداری توسعه‌ای با یکهزار و ۶۷ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری ایجاد اشتغال برای ۴۳۲ تن در قم صادرشده‌است.

   وی بیان کرد: در مجموع ۲هزار و ۲۳۱ فقره پروانه بهره‌ برداری با فراهم کردن فرصت اشتغال برای ۵۶هزار و ۸۰۴ تن و سرمایه‌گذاری بیش از ۵۱ هزار میلیارد ریال در استان موجود است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: