• آغاز عملیات اجرایی واحد بافندگی بافت صنایع بلوچ/ تکمیل حلقه مفقوده زنجیره ارزش بین ریسندگی و چاپ

   در هفته پنجم "پویش تولید، تداوم امید"انجام شد؛

   آغاز عملیات اجرایی واحد بافندگی بافت صنایع بلوچ/ تکمیل حلقه مفقوده زنجیره ارزش بین ریسندگی و چاپ

   آغاز عملیات اجرایی واحد بافندگی بافت صنایع بلوچ/ تکمیل حلقه مفقوده زنجیره ارزش بین ریسندگی و چاپ

   معاون وزیر صمت و سرپرست سازمان ایدرو گفت: عملیات احداث واحد بافندگی کارخانجات صنایع بلوچ با حضور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت ، استاندار سیستان و بلوچستان، مسئولان کشوری و استانی در ایرانشهر آغاز شد.

   به گزارش شاتا، امیر بیات بیان کرد: این طرح را وزارت صمت بوسیله سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری، مبنی بر احیای کارخانجات بافت بلوچ اجرا می کند که برآورد سرمایه گذاری ارزی و ریالی واحد بافندگی و تکمیل واحد چاپ معادل ۳۰۰۰ میلیارد ریال است.

   به گفته معاون وزیر صمت و سرپرست سازمان ایدرو با احداث واحد بافندگی حلقه مفقوده زنجیره ارزش بین ریسندگی و چاپ تکمیل می شود.

   امیر بیات اشتغال مستقیم این واحد را ۲۰۰ نفر اعلام کرد و افزود : خوشبختانه پس از ۴ دهه موانع قانونی و بهداشتی کاشت پنبه در ایرانشهر با همکاری ایدرو، وزارت جهاد کشاورزی و استانداری برطرف شده و به زودی شاهد زیر کشت رفتن هزاران هکتار از اراضی منطقه خواهیم بود که علاوه بر تامین پنبه به عنوان ماده اولیه زنجیره صنعت نساجی اشتغالزایی چند هزارنفری پایدار در حوزه کشاورزی را در اقلیم مستعد ایرانشهر در پی خواهد داشت.

   گفتنی است که عملیات اجرایی واحد بافندگی کارخانجات بافت بلوچ همزمان با راه اندازی واحد ریسندگی این مجتمع آغاز شد که به وسیله رئیس جمهور و از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح گردید.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: