• ۷۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی در قم پرداخت شد

   ۷۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی در قم پرداخت شد

   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم از پرداخت ۷۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی در قم خبر داد.

   به گزارش شاتا، محمود سیجانی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران،‌ ضمن اشاره به استمرار فرآیند پرداخت تسهیلات رونق تولید در قم،‌ بیان کرد: در این مدت درخواست ۱۱۲ واحد صنعتی استان برای استفاده از تسهیلات رونق تولید به مبلغ پنج‌هزار و ۵۹۰ میلیارد ریال مصوب و به بانک‌های عامل معرفی شد که تاکنون سه هزار و ۴۱۸ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید بدون پرداخت مستقیم در این رابطه پرداخت‌شده است.

   وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سه ماه نخست سال جاری،‌ ادامه داد:‌ دراین مدت ۱۲ جلسه اصلی و ۱۴ کمیته فرعی با حضور اعضای ستاد برگزار و در خصوص ارائه تسهیلات و حمایت از ۲۹ واحد تولیدی استان در بخش صنعت و کشاورزی،‌ تصمیم‌گیری شد.

   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت:‌ طی سه ماه نخست سال جاری کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان،‌ ۷۸ مصوبه داشت که تاکنون ۲۸ مصوبه آن به‌طور کامل اجرایی شده و بقیه مصوبات در دست اقدام است.

   سیجانی همچنین با بیان این‌که جلسات کارگروه ستاد تسهیل درقم یک هفته در میان به‌صورت میدانی در محل استقرار واحدهای تولیدی برگزار می‌شود،‌ افزود: در این مدت اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از ۱۴ واحد تولیدی مستقر در قم بازدید و تصمیم‌های لازم را برای حمایت از تولیدکنندگان در محل اتخاذ کردند

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: