• معاون وزیر صمت در زاهدان:

   ضرورت رسیدن به خودباوری برای توسعه استان سیستان و بلوچستان/ امید در دل مردم و مسئولان سیستان و بلوچستان روشن شده است

   ضرورت رسیدن به خودباوری برای توسعه استان سیستان و بلوچستان/ امید در دل مردم و مسئولان سیستان و بلوچستان روشن شده است

   معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت بر لزوم رسیدن به خودباوری برای توسعه استان سیستان و بلوچستان تأکیدکرد.

   به گزارش شاتا، مهدی اصفهانی روز چهارشنبه در آیین معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان، بیان کرد: سیستان و بلوچستان پاره تن کشور است و امروز دولت و سرپرست وزارت صمت اولویت و نگاهشان این استان است.

   وی تأکید کرد: این استان دارای ظرفیت های بسیار و گنجی مهم در کشور است.

   معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: بیکاری حدود ۳۰ درصدی در سیستان و بلوچستان با توجه به این میزان ظرفیت امری نامطلوب است که نیاز به تلاش مضاعف همگان دارد.

   اصفهانی بیان کرد: وحدت، پشتکار و خودباوری در سیستان و بلوچستان بسیار مهم است و تا زمانی که به خودباوری در این استان نرسیم نمی توان به تعالی رسید.

   امید در دل مردم و مسئولان سیستان و بلوچستان روشن شده است

   وی تصریح کرد: باور، نشاط و امید در دل مردم و مسئولان سیستان و بلوچستان روشن شده است و این امر خدمت مضاعف همگان را می خواهد.

   معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: ساخت داخل، ایجاد اشتغال، تولید مولد، تنظیم بازار، جلوگیری از واردات کالای غیر ضروری و صادرات از جمله موضوعات مهمی است که توسط وزارت صمت دنبال می شود.

   گفتنی است در این مراسم و با حکمی از سوی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت ، داود شهرکی بعنوان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان معرفی شد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: