• باید قطعه سازی را متناسب با خودروسازی گسترش دهیم/ تولید خودرو از نیمه دوم سال گذشته افزایشی بوده است

   مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو در سفر به کرمانشاه:

   باید قطعه سازی را متناسب با خودروسازی گسترش دهیم/ تولید خودرو از نیمه دوم سال گذشته افزایشی بوده است

   باید قطعه سازی را متناسب با خودروسازی گسترش دهیم/ تولید خودرو از نیمه دوم سال گذشته افزایشی بوده است

   مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در دیدار با قطعه سازان استان کرمانشاه، با اشاره به ظرفیت بالای خودرو سازی در این استان، گفت: در حوزه خودرو از نیمه دوم سال گذشته تولید، رو به رشد بوده است به طوری که در 5 ماه پایانی سال، رکورد ماهانه، هفتگی و روزانه را زده ایم و رونق تولید را در مجموعه ایران خودرو معنا بخشیده ایم.

   به گزارش شاتا، فرشاد مقیمی با بیان مطالب فوق افزود: در سال جهش تولید نیز بنا داریم آهنگ رشد را ادامه دهیم، به طوری که در سطح ملی تولید مکانیکی نسبت به دوره مشابه 33 درصد رشد داشته یعنی از 111 هزار دستگاه به 150 هزار دستگاه خودرو رسیده ایم.

   وی در ادامه تاکید کرد: در زمینه تعهدات مشتریان که از عمده مطالبات مردمی و مورد گلایه مشتریان نیز بوده است توانستیم 71 درصد بهبود ببخشیم به طوری که از 180 هزار خودرویی که باید تحویل بدهیم الان به50 هزار عدد رسیده است که ظرف یکی دو ماه آینده آن را به صفر خواهیم رساند و این در حالی است که در اکثر تولیدات خود نظیر پژو 405 بنزینی، سمند ال ایکس و پژو پارس اتوماتیک تعهدات به صفر رسیده است.

   مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو یادآور شد: امروز دغدغه مسئولین استان کرمانشاه، اشتغال است، بنابراین پیشنهاد دارم که قطعه سازی را متناسب با صنعت خودرو سازی استان پیش ببریم.

   مقیمی تصریح کرد: با وجود این ما حاضر هستیم در قالب یک تفاهم نامه محصول شرکت های قطعه ساز که تعداد آن 10 واحد است را پیش خرید کنیم که با این کار زمینه اشتغال برای 200 نفر و باسرمایه گذاری 120 میلیارد تومان فراهم خواهد شد.

   جلسه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با حضور قطعه سازان استان کرمانشاه در سالن جلسات شهدای دولت استانداری کرمانشاه، با هدف بررسی ظرفیت موجود در حوزه قطعه سازی و چگونگی توسعه زیرساخت آن برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: