• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه:

   با پیگیری مسئولین استانی پروژه بیوایمپلنت کرمانشاه در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

   با پیگیری مسئولین استانی پروژه بیوایمپلنت کرمانشاه در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه در سی و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه گفت: 3 پروژه ایران خودرو کرمانشاه، بیوایمپلنت و بیواتانول از عمده مصوبات سفر مقام معظم رهبری در حوزه صنعت استان کرمانشاه است.

   به گزارش شاتا، محسن دارابی در ادامه اضافه کرد: با اهتمام دولت تدبیر و امید، واحد تولیدی ایران خودرو کرمانشاه در سال 1396 در فضایی بالغ بر 102 هزار مترمربع با حضور معاون اول رییس جمهور افتتاح و به بهره برداری رسید.

   وی در ادامه تاکید کرد: از عمده مطالبات مسئولین استان و خواست مردم به منظور کاهش نرخ رشد بیکاری استان و توسعه اقتصادی؛ این است که ظرفیت اسمی شرکت ایران خودرو که 100 هزار دستگاه در سال است، محقق شود.

   دارابی افزود: با پی گیری مسئولین استانی، پروژه بیوایمپلنت در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

   رییس سازمان صمت کرمانشاه، در پایان بیان کرد: سعی ما بر این است که پروژه بیواتانول نیز تا پایان سال، عملیات اجرایی آن نهایی و به افتتاح و بهره برداری برسد.

   گفتنی است که سی و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور هوشنگ بازوند؛ استاندار کرمانشاه، فرشاد مقیمی؛ مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، حاج آقا حسینی کیا؛ نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی، محسن دارابی؛ رییس سازمان صمت استان کرمانشاه در سالن جلسات شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: