• ضرورت تکمیل زیرساخت‌های منطقه گرمسار با هم افزایی دستگاه های استانی

   معاون وزیر صمت در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی گرمسار تاکید کرد :

   ضرورت تکمیل زیرساخت‌های منطقه گرمسار با هم افزایی دستگاه های استانی

   ضرورت تکمیل زیرساخت‌های منطقه گرمسار با هم افزایی دستگاه های استانی

   معاون وزیر صمت و سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی گرمسار بر تکمیل زیرساخت های این منطقه ویژه با هم افزایی بین دستگاه‌های ملی و استانیدر راستای ماده ۱۸ قانون مناطق ویژه تاکید کرد.

   به گزارش شاتا، امیر بیات موقعیت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در نزدیکی پایتخت را مزیت اساسی برای فعالان اقتصادی و صنعتی بیان کرد و افزود : ایدرو به عنوان سازمان متولی این منطقه تاکنون نسبت به تامین زیرساخت‌های اساسی از قبیل آب، برق، معابر، گمرک، مخابرات و … اقدامات جدی در شرایط تنگناهای اقتصادی و تحریم ها صورت داده است.

   وی واگذاری اراضی منطقه به سرمایه گذاران و کارآفرینان را بر اساس ماده ۲۲ قانون اداره مناطق ویژه اعلام کرد و افزود خوشبختانه با همکاری شایسته وزارت نفت و شرکت ملی گاز اقدامات گازرسانی به منطقه نیز با پیشرفت قابل توجهی صورت گرفته و امید می‌رود به زودی این زیرساخت اساسی نیز به طور کامل در منطقه آماده استفاده بخش خصوصی و متقاضیان گردد.

   سرپرست سازمان ایدرو لزوم همکاری و تعامل بخشهای مختلف در راستای تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تسهیل و رفع موانع برای سرمایه گذاران و متقاضیان کار آفرینی در سال جهش تولید را بیش از پیش کلیدی برشمرد و تصریح کرد این سازمان ضمن سپاس از وجود روحیه تعامل در مسئولان منطقه‌ای بهره مندی از تمامی ظرفیت ها برای جذب سرمایه گذاران و تسهیل شرایط از جمله مساعدت های نماینده مردم منطقه را یاری رسان توسعه در این منطقه ویژه اقتصادی ممتاز می داند.

   در این دیدار همچنین انوشیروان مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجاس شورای اسلامی نیز دغدغه های توسعه منطقه و دیدگاه های خود را بیان کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: