• معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:

   7049 مورد بازرسی از واحد های صنفی عرضه کننده کالا و خدمات در استان بوشهر

   7049 مورد بازرسی از واحد های صنفی عرضه کننده کالا و خدمات در استان بوشهر

   معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: طی تیرماه سالجاری 7049 مورد بازرسی و نظارت ازنحوه عرضه کالا و خدمات واحد های صنفی استان صورت گرفته که از این بین 358 فقره پرونده تخلف به ارزش حدودا 3 میلیارد و 206میلیون ریال جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

   به گزارش شاتا، رضا جمالی افزود: در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده از ابتدای سال 99 تا پایان تیرماه سالجاری تعداد 29هزار و 690 مورد بازرسی از اصناف در سراسر استان صورت گرفته که منجر به تشکیل 1502 مورد پرونده تخلف اقتصادی دررسته های مختلف بوده است .

   جمالی با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته این سازمان در انجام بازرسی و نظارت بر فعالیت های صنفی استان عنوان کرد: تیم های گشت بازرسین این سازمان بصورت روزانه و مستمر در دو شیفت کاری صبح و بعدازظهربه روش محسوس و نامحسوس بر نحوه فعالیت واحد های صنفی گوناگون بازرسی و نظارت دارند و در صورت مشاهده تخلف برخورد قانونی لازم را انجام می نمایند.

   وی گفت: با توجه به وضعیت کنونی بیماری کرونا ، رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی یک امر مهم و ضرروی است که درصورت عدم رعایت آن موجب گسترش بیماری و به خطر افتادن سلامت مردم جامعه خواهد شد.

   معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از شهروندان خواست به‌منظور تسریع در تحقق حقوق مصرف کنندگان و مبارزه با تخلفات صنفی اعم از گرانفروشی، کم‌فروشی، تقلب، احتکار، قاچاق کالا و غیره مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ گزارش دهند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: