• پرداخت نزدیک به 56 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک صنعت و معدن برای 298 طرح تولیدی/ اشتغالزایی برای بیش از 12 هزار نفر با تسهیلات بانک صنعت و معدن

   پرداخت نزدیک به 56 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک صنعت و معدن برای 298 طرح تولیدی/ اشتغالزایی برای بیش از 12 هزار نفر با تسهیلات بانک صنعت و معدن

   پرداخت نزدیک به 56 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک صنعت و معدن برای 298 طرح تولیدی/ اشتغالزایی برای بیش از 12 هزار نفر با تسهیلات بانک صنعت و معدن

   از اول شهریورماه ۱۳۹۶ تا پایان تیرماه ۱۳۹۹ در مجموع ۲۹۸ طرح با تسهیلات ۵۵ هزار و ۶۰۱ میلیارد ریالی بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسیده که این طرح ها برای ۱۲هزار و ۴۴۵ نفر فرصت شغلی به وجود آورده است.

   به ‌گزارش شاتا، در این بازه زمانی ۷ هزار و ۱۳۹ طرح با مبلغ ۷۳۸ هزار و 907 میلیارد ریال در حوزه تولید و صنعت در بانک صنعت و معدن برای ارائه تسهیلات مصوب شد.

   همچنین ۷ هزار و ۸۹۶ طرح به مبلغ ۴۵۸ هزار و 358 میلیارد ریال قرارداد شده است که تسهیلات پرداختی به این طرح ها در این مدت ۴۲۱ هزار و ۸۷۰ میلیارد ریال بوده و میزان وصولی نیز ۲۷۴ هزار و ۶۷۷ میلیارد ریال بوده است.

   همچنین از اول شهریور ۱۳۹۶ تا پایان تیر ۱۳۹۹ در مجموع یک هزار و ۴۱۸ فقره به مبلغ ۴۰ هزار و ۸۴۸ میلیارد ریال گشایش اعتبارات اسنادی ریالی در بانک صنعت و معدن انجام شد.

   در این بازه تعداد گشایش اعتبارات اسنادی ارزی ۳۳۹ فقره به مبلغ ۴ هزار و ۸۹۶ میلیون دلار بوده است.

   همچنین میزان تسهیلات اعطایی از محل منابع ریالی صندوق توسعه ملی ۳۱ هزار و 384 میلیارد ریال و میزان تسهیلات اعتباری از محل منابع ارزی این صندوق نیز در این بازه زمانی ۵ هزار و ۲۴۴ میلیون دلار بوده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: