• براساس شاخص های ارزیابی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان صورت گرفت :

   رتبه دوم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در ارزیابی عملکرد سال 98 استانها

   رتبه دوم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در ارزیابی عملکرد سال 98 استانها

   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از کسب رتبه دوم این سازمان در ارزیابی عملکرد سال 98 استانها خبر داد.

   به گزارش شاتا، مهدی یحایی با اعلام این خبر گفت: طی ارزیابی صورت گرفته از عملکرد سال 98 استانها بر اساس شاخص های ارزیابی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان ، سازمان صمت استان سمنان حائز رتبه دوم در منطقه دوم کشوری شده است.

   وی تصریح کرد: در این ارزیابی ، عملکرد سازمان های صمت استانها در سال 98 و براساس دستورالعمل های صادره توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بمنظور تنظیم بازار ، بازرسی و نظارت بر قیمت ، حمایت از تولید و ارتقای تعامل و همکاری با سازمان های صمت استانها مورد ارزیابی قرار گرفته است.

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اظهار داشت: در این ارزیابی ، استانها به 3 منطقه کشوری تقسیم بندی شده اند که استان سمنان با قرار گرفتن در منطقه دوم ، در بین 11 استان این منطقه با کسب امتیازات لازم و بر اساس شاخص های ارزیابی و نظرات مدیریتی در جایگاه دوم قرار گرفته است.

   یحیایی همچنین از کسب رتبه سوم سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در رضایت مندی مردمی خبر داد و افزود: طی ارزیابی انجام شده ، استان سمنان با 80 درصد رضایت مندی مردمی در رسیدگی به شکایات مردمی رتبه سوم در کل کشور را دارا می باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: