• رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل:

   واحدهای تولیدی اردبیل از تسهیلات یارانه‌دار بهره‌مند می‌شوند

   واحدهای تولیدی اردبیل از تسهیلات یارانه‌دار بهره‌مند می‌شوند

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: واحدهای تولیدی این استان برای تحقق جهش تولید و رفع مشکلات موجود تسهیلات یارانه‌دار دریافت می‌کنند.

   به گزارش شاتا، رامین صادقی با بیان اینکه ۹۵ درصد واحدهای تولیدی استان صنایع کوچک هستند، افزود: با تاکید دکترمدرس خیابانی وزیر صمت برنامه‌های حمایتی برای توسعه این صنایع در دستور کار قرار گرفته و تمام تلاش مسئولان فعالیت مستمر این صنایع در جهت رونق‌بخشی اقتصاد استان است.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: بر اساس تمهیدات در نظر گرفته شده ۱۵۰ واحد تولیدی استان امسال به بهره‌برداری می‌رسند که 123 مورد از این تعداد جزو صنایع کوچک هستند.

   صادقی گفت: همچنین برنامه‌ریزی برای احیای واحدهای راکد و نیمه‌فعال جزو اهداف اساسی است که در این زمینه نظارت و بازرسی‌ توسط کارشناسان سازمان به صورت مستمر انجام می‌شود تا با احصای مشکلات ، موانع و رفع آن‌ها ،به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

   وی افزود: در راستای تحقق جهش تولید و پویش ملی "تولید، تداوم امید" 26 واحد راکد استان به چرخه تولید بازگشتند، که این واحدها با مشکلات مدیریتی، حقوقی و بانکی روبرو بودند و با رفع مشکل، دوباره فعال شدند.

   صادقی گفت: هم‌اکنون تعدادی از واحدهای تولیدی استان براساس ظرفیت اسمی فعالیت می‌کنند اما تعدادی نیز به ظرفیت‌های واقعی نزدیک شده و در تلاش هستند تا با افزایش تولید و ایجاد اشتغال در بازار حضور یابند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: