• معاون بازرسی و حمایت از مصرف کننده سازمان صمت مرکزی:

   در 4 ماهه اول سال 99 حدود 13 هزار بازرسی از واحدها صنفی، خدماتی و تولیدی انجام شده است

   در 4 ماهه اول سال 99 حدود 13 هزار بازرسی از واحدها صنفی، خدماتی و تولیدی انجام شده است

   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کننده سازمان صمت مرکزی گفت: 12951 واحد صنفی، خدماتی و تولیدی در چهار ماهه اخیر مورد بازرسی قرار گرفته و 1443پرونده تخلف تشکیل شده است.

   به گزارش شاتا، محمد جواد قربانیان در جلسه ستاد تنظیم بازار استان ضمن اعلام این خبر افزود: در چهار ماهه امسال و با محوریت نظارت بر کالاهای اساسی، لوازم خانگی و خودرو تعداد 12951 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و تولیدی صنفی صورت گرفته و 1443 پرونده تخلف تشکیل شده است .

   وی در مورد ارزش ریالی پرونده های متشکله گفت: ارزش ریالی پرونده های مذکور بیش از 52 میلیارد ریال بوده و بیشتر تخلفات مربوط به مواد غذایی، خودرو، لوازم خانگی بوده است .

   قربانیان در خصوص گشت های مشترک صورت گرفته نیز بیان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته 830 گشت مشترک با تعزیرات حکومتی ،دانشگاه علوم پزشکی ، اماکن عمومی ناجا و سایر دستگاهای ذیربط انجام شده که دراین گشتها 15 پرونده تخلف به ارزش ریالی 14میلیارد ریال در حوزه قاچاق کالا تشکیل شده است .

   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کننده سازمان صمت مرکزی با تقدیر از همکاری مردم با ستاد خبری سازمان خاطر نشان کرد: 2279 تماس با ستاد خبری سازمان در چهار ماه ابتدایی سال گرفته شده که از این تعداد 515 مورد منجر به تشکیل پرونده تخلف شده است .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: