• معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:

   تشکیل 100 پرونده تخلف صنفی، تولیدی و خدماتی در اراک از ابتدای مرداد ماه 99

   تشکیل 100 پرونده تخلف صنفی، تولیدی و خدماتی در اراک از ابتدای مرداد ماه 99

   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت: از ابتدای مردادماه تا کنون از 844 واحد صنفی،تولیدی و خدماتی در شهر اراک بازرسی بعمل آمده و 100 پرونده تخلف تشکیل شده است.

   به گزارش شاتا، محمد جواد قربانیان افزود: با تشدید بازرسی ها در مردادماه سالجاری در شهر اراک پرونده های تخلف در خصوص گرانفروشی ، قاچاق ، کم فروشی و .... به ارزش بیش از یک میلیارد تومان تشکیل شد.
   وی ادامه داد: مهمترین پرونده های قاچاق مردادماه مربوط به لوازم خانگی به ارزش390 میلیون تومان، لاستیک به ارزش490 میلیون تومان بوده است .
   قربانیان گفت: یکی از شرکتهای تجهیزات آسانسور که درزمینه نصب ، اجرا و راه اندازی آسانسور در اراک فعالیت میکرد به علت تقلب در کسب ۲۷ میلیون تومان جریمه شد و همچنین یک واحد فروش لاستیک به علت عرضه خارج از شبکه این کالا با تشکیل پرونده ای به ارزش پنج میلیون تومان به تعزیرات حکومتی اراک معرفی شده است.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی تصریح کرد: بازرسی از واحدهای صنفی و تولیدی علیرغم خطر ابتلا به ویروس منحوس کرونا بازرسان و کارشناسان به دلیل حضور مستمر در بازار با حدت و شدت ادامه خواهد داشت و با مشارکت همشهریان گرامی قطعا تخلفی از چشم همکاران ما مخفی نخواهد ماند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: