• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد:

   100 واحد صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل استان مرکزی در مدار تولید

   100 واحد صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل استان مرکزی در مدار تولید

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: راه اندازی 10۰ واحد تولیدی راکد و نیمه تعطیل استان در سال جهش تولید هدفگذاری شده است.

   به گزارش شاتا، جعفری کرهرودی در روز دوم هفته دولت در شهرستان دلیجان افزود: حمایت از واحدهای تولیدی و شناسایی و رفع مشکلات آن‌ها اولویت اصلی این سازمان در سال جاری است و به همین منظور یکی از راهبردها در بازدید های شهرستانی رصد مستمر اوضاع و پیگیری امور واحدهای مشکل‌دار است.

   وی از شناسایی ۳۵ طرح اقتصادی ویژه جهش تولید در نقاط مختلف استان مرکزی خبر داد و اضافه کرد: امسال با تدوین برنامه‌های کاربردی و عملیاتی در رفع موانع تولید و تسهیل امور تولیدکنندگان اقدامات کارشناسی و موثری در حوزه صنعتی استان اعمال خواهد شد و با تاکید استاندار راه اندازی 100 واحد تولیدی راکد در دستور کار قرار دارد.

   جعفری کرهرودی در خصوص وضعیت شهرستان دلیجان اظهار داشت: دلیجان نقش تاثیرگذاری در اقتصاد استان مرکزی دارد و ۶۳۰ واحد تولیدی شامل ۳۴۰ کارخانه صنعتی، ۹۰ معدن و ۲۰۰ واحد کشاورزی در این شهرستان فعالیت دارند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه اقتصادی این شهرستان در سطح کشور بی نظیر و منحصربه فرد است و نوع و میزان سرمایه در این شهرستان سبب نرخ پایین بیکاری این شهرستان شده است.

   وی در پایان از هدفگذاری شهرستان دلیجان در راه اندازی واحدهای راکد خبر داد و بیان کرد: شهرستان دلیجان در راه‌اندازی واحدهای راکد استان هدفگذاری شده و در دولت تدبیر و امید سه‌هزار و ۲۹۴ میلیارد ریال سرمایه گذاری دراین شهرستان انجام و 56 واحد صنعتی با اشتغال 845 نفر راه اندازی شده است .

   جعفری کرهرودی در جریان سفر خود در دومین روز از هفته دولت به دلیجان از واحدهای تولیدی باریج اسانس، گلکاران و قیر اسپادانا بازدید و طرح توسعه الیاف ساینا و مانا ثروت ایرانیان را افتتاح کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: