• معاون سازمان صمت استان مرکزی خبر داد :

   تشکیل 100 پرونده تخلف برای نانوایان استان مرکزی در مردادماه سال 99

   تشکیل 100 پرونده تخلف برای نانوایان استان مرکزی در مردادماه سال 99

   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت : درمردادماه امسال از 930 واحد نانوایی در سطح استان بازرسی به عمل آمده و 100 پرونده تخلف تشکیل شده است .

   به گزارش شاتا، محمد جواد قربانیان با اشاره به نظارت بر واحدهای نانوایی سطح استان مرکزی، بیان کرد: با توجه به حساسیت های بهداشتی و نیز نظارت بر عملکرد نانوایی با افزایش صد درصدی میزان بازرسی ها و تشکیل پرونده در مردادماه امسال نسبت به ماه قبل، از 930 واحد خبازی در سطح استان بازرسی به عمل آمد که 100 واحد به دلیل تخلفات گرانفروشی ، کم فروشی و عدم در ج قیمت به تعزیرات حکومتی معرفی شدند .

   وی گفت: از مجموع واحدهای متخلف 36 واحد نانوایی سنگک ، 47 واحد لواشی ، 11 واحد تافتون و 6 واحد بربری بوده که ارزش ریالی پرونده ها در مجموع 145 میلیون ریال بوده است.

   قربانیان افزود: با برنامه ریزی های انجام شده گشت های مشترک بازرسی از واحدهای خبازی استان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و اداره اماکن نیروی انتظامی بصورت روزانه در حال انجام بوده و موارد بهداشتی و تخلفات احتمالی اعم از گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت توسط کارشناسان به متصدیان واحد ها تذکر داده می‌شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: