• معاون سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:

   تشکیل 16 پرونده تخلف جهت فروشندگان روغن خوراکی در استان مرکزی

    تشکیل 16 پرونده تخلف جهت فروشندگان روغن خوراکی در استان مرکزی

   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت: 16 فروشنده روغن خوراکی در سطح استان مرکزی شناسایی و با تشکیل پرونده به ارزش 2میلیارد ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

   به گزارش شاتا ، محمد جواد قربانیان با اعلام ابن خبر افزود: با عنایت به مباحث مطرح شده پیرامون روغن خوراکی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان از ابتدای سال تا پایان مرداد ماه 99 آمار بازرسی کالای مذکور 602 واحد بوده است .

   وی در ادامه بیان کرد: برهمین اساس و با نظارت های صورت گرفته 16 واحد فروش روغن خوراکی در سطح استان مرکزی شناسایی و با تشکیل پرونده به ارزش 2میلیارد ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی همچنین با اشاره به مشارکت ناظرین افتخاری در امر بازرسی ها گفت: در حال حاضر 80 ناظر افتخاری در سطح استان مشغول به فعالیت بوده و اخذ گزارشات ناظران با محوریت کالاهای اولویت¬دار وثبت در سامانه 124 و اطلاع رسانی عملکرد در دستور کار این معاونت قرار دارد .

   قربانیان در پایان تصریح کرد: متمرکز کردن تلفن 124 به صورت استانی از چندی قبل در دستور کار قرار گرفته و بزودی شاهد راه اندازی این سامانه و بانک اطلاعات قیمت بصورت فراگیر خواهیم بود .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: