• انجام بیش از 3 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی، خدماتی و تولیدی استان اردبیل

   انجام بیش از 3 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی، خدماتی و تولیدی استان اردبیل

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات، با حضور بازرسین سازمان صمت استان و اتاق اصناف با قدرت و توان بیشتر انجام می‌شود که در این راستا در یک هفته گذشته 3 هزار و 487 مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی در سطح استان انجام شده است.

   به گزارش شاتا، یوسف شهباززاده افزود: از مجموع بازرسی‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در مدت زمان یاد شده 206 مورد تشکیل پرونده جهت بررسی و صدور حکم به تعزیرات حکومتی استان معرفی شده اند.

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد: علاوه بر بازرسی‌های اختصاصی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، 25 گشت مشترک با اداره کل تعزیرات حکومتی، دانشگاه‌های علوم پزشکی، اماکن عمومی و دیگر دستگاه‌های نظارتی استان انجام شده است.

   وی یادآور شد: بازرسین سازمان به صورت اکیپ های دو نفره و گشت مشترک با ادارات ذیربط به‌ صورت ویژه بازار را رصد می کنند و چنانچه متصدی واحد صنفی مرتکب تخلف صنفی شود برخورد لازم با آنها انجام می گیرد.

   شهباززاده در پایان یادآور شد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، مراتب را از طریق سامانه ارتباطی 124 در مرکز استان و شهرستانهای تایعه اطلاع دهند تادر اسرع وقت بررسی شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: