• انجام بیش از 9 هزار مورد بازرسی در اجرای طرح ویژه نظارت بر اقلام اساسی در یزد

   انجام بیش از 9 هزار مورد بازرسی در اجرای طرح ویژه نظارت بر اقلام اساسی در یزد

   رییس سازمان صمت یزد از انجام 9500 مورد بازرسی و 710 فقره پرونده به ارزش بالغ بر 31 میلیارد ریال در اجرای طرح ویژه نظارت بر اقلام اساسی طی مرداد 99 خبر داد.

   به گزارش شاتا، محمد رضا علمدار یزدی گفت : بازرسان این سازمان دراجرای طرح نظارتی ویژه اقلام اساسی که از تاریخ 11مرداد لغایت 10 شهریورماه صورت گرفته است، بیش از 9500 مورد بازرسی و 710 فقره پرونده به ارزش 31 میلیارد و 276 هزار ریال تشکیل داده اند .

   علمدار یزدی افزود: اطلاع رسانی و اعلام برنامه های سازمان در رابطه با اجرای طرح نظارت بر کالاهای اساسی به اتاق اصناف و ادارات شهرستانهای تابعه ، تهیه و تنظیم برنامه حضور بازرسان و کارشناسان سازمان در نوبت عصر، استقرار بازرس در محل شرکت تولید کننده ماسک بهداشتی، پاسخگویی به شکایات و گزارشات مردمی از طریق تلفن 124، برگزاری جلسات هماهنگی برای اجرای طرح نظارتی در رابطه با موضوعات میوه و تره بار، خدمات، نظارت بر واحدهای نانوایی، گوشت و فراورده های پروتئینی، شیر و لبنیات، طلا و جواهر و..، هماهنگی با ناظرین افتخاری در سطح استان و انجام گشت مشترک بازرسی از مهم ترین اقدامات انجام شده در این طرح بوده است .

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد افزود : سامانه 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت با مردم است و همشهریان محترم میتوانند گزارشات و نظرات خود را با این سازمان در میان بگذارند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: