• احیا و فعال سازی 147 معدن در سراسر کشور از ابتدای سال ۹۹/ راه اندازی مجدد 293 معدن کوچک مقیاس از زمان آغاز طرح احیا

   شاتا گزارش می‌دهد؛

   احیا و فعال سازی 147 معدن در سراسر کشور از ابتدای سال ۹۹/ راه اندازی مجدد 293 معدن کوچک مقیاس از زمان آغاز طرح احیا

   احیا و فعال سازی 147 معدن در سراسر کشور از ابتدای سال ۹۹/ راه اندازی مجدد 293 معدن کوچک مقیاس از زمان آغاز طرح احیا

   گزارش 7 ماهه طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس نشان می دهد که از ابتدای امسال 147 معدن در سراسر کشور راه اندازی مجدد شده است.

   به گزارش شاتا و بنا بر گزارش ارائه شده از ایمیدرو، در این مدت 672 معدن در سراسر کشور و در قالب برنامه طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس شناسایی و اولویت بندی شده اند.

   در این مدت و در قالب طرح احیا و راه اندازی مجدد معادن کوچک مقیاس در سراسر کشور، روی 194 معدن، اقدام کلینیکی شده است.

   براساس این گزارش از ابتدای سال ۹۹ تا پایان مهر ماه، 64 معدن به صورت مستقیم و 83 معدن از طریق فراهم کردن زیرساخت های لازم، احیا، فعال سازی و توسعه یافته اند.

   همچنین، اقدامات مربوط به صدور جواز تاسیس، افزایش ظرفیت و تامین مواد اولیه برای 12 واحد فرآوری از ۲۵ واحد هدفگذاری شده برای امسال انجام شده است.

   احیا، فعال سازی و توسعه 293 معدن از ابتدای طرح تاکنون

   از ابتدای فروردین 98 تا پایان مهر امسال، 2800 معدن شناسایی و اولویت بندی شده و روی 1214 معدن، اقدام کلینیکی شده و 293 معدن، احیا، فعال سازی و توسعه یافته است.

   برگزاری ۶۰ کارگروه استانی احیای معادن کوچک

   در 7 ماهه 99، بیش از 60 جلسه کارگروه استانی از طریق ویدئو کنفرانس و حضور در استان ها و 2 جلسه سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی (استان اصفهان و ایمیدرو) برگزار شده است.

   همچنین در این مدت، بیش از 22 جلسه با طرف های تفاهم نامه سرمایه گذاری، 15جلسه شورای هماهنگی، 15 جلسه داخلی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس و نیز 13 جلسه با محوریت واگذاری هدفمند معادن در بورس به منظور تامین مالی برگزار شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: