• صدور ۱۵۱جواز تاسیس واحد صنعتی در ایلام

   صدور ۱۵۱جواز تاسیس واحد صنعتی در ایلام

   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: ۱۵۱ جواز تاسیس واحد تولیدی و صنعتی امسال در نقاط مختلف این استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۲ درصد رشد دارد.

   به گزارش شاتا، ولی باج افزود: این تعداد جواز تاسیس‌ واحد تولیدی و صنعتی با سرمایه‌گذاری سه هزار و ۷۳۸ میلیون ریال با پیش بینی اشتغال سه هزار و ۶۶۴ نفر صادر شده ‌است.

   وی بیان کرد: در این مدت ۲۳ پروانه بهره‌برداری با سرمایه‌گذاری سه هزار و ۹۷۶ میلیون ریال و اشتغالزایی ۱۶۲ نفر صادر شده است.

   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام یادآور شد: تعداد جوازهای تاسیس صادره نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۲ درصد رشد داشته و در زمینه حجم سرمایه گذاری و پیش بینی اشتغال نیز به ترتیب رشد پنج و ۲ برابری صورت گرفته است.

   وی با اشاره به راه اندازی مرکز فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری گفت: در این مرکز مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری در بخش تامین مواد اولیه، صدور مجوزها یا موانع ناشی از تداخل قوانین و مقررات که منجر به عدم تحقق اهداف مورد نظر تولیدکنندگان شده است، بررسی و مرتفع می گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: