•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر:
   با حضور محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی فعالیت 5 طرح صنعتی و زیربنایی با سرمایه گذاری بالغ بر 4770 میلیارد ریال آغاز شد .
   نشست مشترک کارشناسان سازمان صمت و شرکت شهرکهای صنعتی و همچنین مدیران انجمن های تخصصی صنعتی استان با " محمدحسین فرهنگی " نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو درمجلس شورای اسلامی برگزار شد .
   دستاورد چهل ساله انقلاب
   در سال های اخیر استان اذر بایجان شرقی از نظر سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه فولاد مقام اول را در کشور به خود اختصاص داده است .
   آذربایجان شرقی مقام اول کشور در سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنعت خودرو سازی و قطعه سازی را به خود اختصاص داده است .
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : با هدف تعادل عرضه و تقاضا و تنظیم بازار و تامین مایحتاج عمومی مردم و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت ها ، طرح ...
   مهندس «تقی توکلی» کار آفرین و بنیانگذار صنعت نوین آذربایجان و دومین مدیرعامل شرکت مس در تبریز چشم از جهان فروبست.
   رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از تشکیل ستادی ویژه برای مقابله با گرانفروشی در سطح عرضه با همکاری دستگاه قضایی استان در هر یک از شهرستانها خبر داد .
   رئیس سازمان صنعت آذربایجان شرقی خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی ضمن بازدید از واحد تولیدی فولاد تیکمه داش از روند رو به جلوی ایجاد شهرک صنعتی تخصصی غیر دولتی فولاد در این منطقه خبرداد.
   رییس سازمان صنعت آذربایجان شرقی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از آمادگی بالای شرکتهای اقتصادی ، صنعتی و پیمانکاری استان در بازسازی صنایع مختلف کشور سوریه خبر داد .
   در جلسه کارگروه توسعه مدیریت سازمان صمت آذربایجان شرقی مطرح شد:
   مرکز تحول و نوسازی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی بر اساس عملکرد سال گذشته موفق به کسب رتبه برتر در بین مراکز سازمانهای صمت سراسر کشور شد .