•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   به منظور بررسی و حل مشکلات مالی واحدهای صنعتی و صنفی استان در محل مدیریت امورشعب بانک ملی جلسه ستادتسهیل ورفع موانع تولید استان برگزار شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: هم اکنون سه واحد تولیدی نساجی در حد کشوری اعم از سبلان پارچه سابق، نساجی ستاره اردبیل و نساجی اردبیل با بهره‌مندی از تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: برای احداث کارگاه‌های بزرگ تولید فرش و واحدهای پشتیبان در سطح استان ۶ میلیارد و 700میلیون تومان اعتبار جذب شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت : نظارت بیشتر بر کار نانوایی ها در دستور کار معاونت نظارت و بازرسی سازمان قرار دارد و با متخلفان برخورد جدی می شود.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: صادرات اردبیل ۱۲۴ درصد رشد داشته است و عمده کشورهای مقصد صادراتی کشورهای آذربایجان، عراق، گرجستان، روسیه وترکمنستان است
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در سال رونق تولید بیش از 700 میلیارد تومان تسهیلات در حمایت از واحدهای تولیدی پیش‌بینی شده تا با پرداخت آن رونق تولید و اشتغال را در سطح استان شاهد ...
   سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از افزایش30 درصدی انعقاد قرارداد و واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل در خصوص اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 98 اظهار داشت : با گذشت 50 روز از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز نود و هشت ، 28547 مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی، ...
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل خبر داد : تشدید بازرسی از واحد های صنفی در روز های پایانی سال با تمامی قوا و سرعت بیشتر در حال انجام است.
   یازدهمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان به منظور رسیدگی به امور اصناف با حضور سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و سایر اعضاء در محل سازمان تشکیل گردید.