•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: اکنون هفت شهرک صنعتی در استان البرز فعالیت دارند و شهرک دارویی برکت که نخستین شهرک دارویی کشور محسوب می شود به زودی به منطقه ویژه دارویی تبدیل خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف 746 میلیارد ریال کالا به ظن قاچاق در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
   رئیس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت خبر داد:
   رئیس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت از بازنگری در آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های و الکترونیکی کردن امور سازمان‌های صنفی خبر داد.
   رئیس سازمان صمت استان البرز اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از آغاز به کار سامانه پردازش یکپارچه درخواست‌ اعتبارات ریالی صندوق توسعه ملی تحت عنوان سپیدار خبر داد.
   رئیس سازمان صمت استان البرز:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در مراسم رونمایی از سایت فروش اینترنتی محصولات نساجی، پوشاک و چرم استان که در محل اتحادیه پوشاک شهرستان کرج برگزار شد با اشاره به اینکه شیوع کرونا یک تلنگر ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: کارت بازرگانی فعالان صادراتی که به تعهدات قانونی خود از جمله تعهد ارزی، عمل نکنند، تعلیق یا باطل خواهد شد.
   رئیس سازمان صمت استان البرز اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: کلیه اقلام اساسی مورد نیاز مردم در ایام ماه مبارک رمضان، تهیه و ذخیره سازی شده است و در این زمینه هیچ گونه کمبودی وجود ندارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: به زودی بزرگترین کارخانه تولید ماسک سه لایه کشور در البرز راه‌اندازی می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از برگزاری جلسه فوق‌العاده کمیسیون نظارت بر مراکز صنفی استان البرز با اولویت بررسی روند تعطیلی واحدها و مراکز صنفی غیر ضرور در سطح استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: تولید و تأمین مواد ضدعفونی کننده در استان البرز با مشکلی مواجه نیست و با تمام ظرفیت در حال انجام است.