•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از برگزاری جلسه فوق‌العاده کمیسیون نظارت بر مراکز صنفی استان البرز با اولویت بررسی روند تعطیلی واحدها و مراکز صنفی غیر ضرور در سطح استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: تولید و تأمین مواد ضدعفونی کننده در استان البرز با مشکلی مواجه نیست و با تمام ظرفیت در حال انجام است.
   ربیعی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف 640 لیتر محلول ضد عفونی کننده و همچنین از کشف یک خوروی نیسان حامل مواد شوینده تقلبی در این استان خبر داد.
   سرپرست معاونت امور صنایع در استان البرز ؛
   سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: به دنبال اجرای انضباط در بحث توزیع محلول ها و ژل های ضدعفونی کننده در بازار هستیم و حتما نیاز مردم به مواد ضدعفونی کننده مرتفع می شود.
   ربیعی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از آغاز «طرح ویژه نظارت بر اقلام سلامت محور» در کلیه شهرستان‌های استان البرز خبر داد.
   رئیس سازمان صمت استان البرز اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از نظارت ویژه این سازمان بر نحوه توزیع اقلام مورد نیاز مردم اعم از دستکش، مواد ضدعفونی کننده و ماسک در قالب گشت‌های مشترک خبر داد.
   رئیس سازمان صمت استان البرز :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه توانایی تولید روزانه 200 تن مواد ضد عفونی کننده را داریم، گفت: 100 واحد فعال لوازم آرایشی و بهداشتی در استان البرز وجود دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از تشکیل ۴۸۹۶ پرونده برای واحدهای متخلف صنفی، تولیدی، توزیعی و خدماتی استان در 8 ماهه امسال خبر داد.

   ربیعی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: 2 هزار تماس در طول روز در رابطه با گرانی ها و تخلفات صنفی در استان البرز ثبت می‌شود که البته در حال افزایش خطوط تلفن هستیم و مشکل مشغول بودن خطوط به ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: 299 واحد تولیدی در سال جاری برای دریافت تسهیلات رونق تولید ثبت نام کرده اند که این درخواست ها بر اساس ضوابط تعیین شده بررسی و ارزیابی می شوند.