•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   کارخانه آسفالت شرکت خوش آبراه شهرستان آبدانان استان ایلام درآئینی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان آبدانان افتتاح شد .

   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت ایلام، گفت: 53 معدن دارای پروانه بهره برداری معتبر در سطح استان ایلام وجود دارد که در این معادن ۶٠۶ نفر مشغول به کار هستند.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت ایلام گفت: پیرو تفاهم‌نامه‌های همکاری موضوع سفر هیأت اقتصادی دولت به استان ایلام میان سازمان صمت و ایمیدرو در سال گذشته مطالعات پتانسیل یابی معدنی در سطح ...
   معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از هیات های مذهبی خواست تا برای دریافت کالاهای اساسی سهمیه ای نذورات خود اقدام کنند.
   معاون وزارت صمت در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام:
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام گفت: ۴٠ طرح ملی در دست اقدام است که با راه اندازی این پروژه‌ها علاوه بر شکوفا شدن اقتصاد، زمینه اشتغالزایی و تولید ...
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت به همراه مسئولین استان ایلام از واحد صنعتی تولید سیم فولادی داخل تایر خودرو در شهرک صنعتی دره شهر بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام، گفت: از شهریورماه سال گذشته تاکنون ۷۹ هزار مورد بازرسی در سطح بازار استان ایلام انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۱ درصد اشتغالزایی در حوزه های صنعتی، معدنی و تجاری این استان محقق شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: از ابتدای دولت دوازدهم تاکنون به منظور تنظیم بازار اقلام اساسی در برهه‌های زمانی مختلف متناسب با شرایط بازار، تاکنون ۲ هزار و ۱۰۰ تن برنج، ۷ هزار تن شکر ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: ۳۶ واحد تولید کننده لوازم بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده در ایلام فعال می باشند و در این شرایط کرونایی لوازم مورد نیاز استان را تولید می‌کنند.