•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان ایلام از کشف بیش از یک میلیون ماسک قاچاق در این استان خبر داد.
   معاون بازرسی سازمان صمت ایلام از انجام ۴۵۶ مورد گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی، غیر صنفی و بنگاه های اقتصادی در سطح استان طی هفت ماه گذشته خبر داد.
   معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: به منظور تعادل قیمت گوشت سفید، مجوز توزیع روزانه ۱۰ تن مرغ منجمد از سوی ستاد تنظیم بازار برای این استان صادر شده است.

   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: ۱۵۱ جواز تاسیس واحد تولیدی و صنعتی امسال در نقاط مختلف این استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۲ درصد رشد دارد.
   رئیس اداره امور اصناف و تشکل‌های سازمان صمت ایلام از صدور بیش از ۴۹۰۰ پروانه صنفی در ایلام در راستای «کارآفرینی» و «اشتغال پایدار» خبر داد.

   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت ایلام، گفت: تخلفات نانوایی‌ها در سطح استان در 7 ماهه انسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۰ درصد کاهش داشته است.
   معاون امور صنایع سازمان صمت ایلام گفت: واحدهای تولیدی استان ایلام توانایی تامین اکسیژن مورد نیاز بیمارستان ها در این استان را دارند.
   رئیس سازمان صمت استان ایلام گفت: سهم سرمایه گذاری‌های تحقق یافته حوزه صنعت در استان از بدو دولت تدبیر و امید نسبت به سال‌های گذشته به 37 هزار و 353 میلیارد ریال یعنی بیش از چهار برابر افزایش یافته ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صمت ایلام گفت: به همراه ریاست سازمان از سطح فروشگاه های بزرگ و زنجیره‌ای استان بازدید به عمل آمد و خوشبختانه کمبودی در زمینه اقلام اساسی پرمصرف مشاهده نشد.
   مرکز شبانه‌ روزی فوریت‌های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی ایلام با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان رسما افتتاح و آغاز به کار کرد.