•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: ۱۵۱ جواز تاسیس واحد تولیدی و صنعتی امسال در نقاط مختلف این استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۲ درصد رشد دارد.
   رئیس اداره امور اصناف و تشکل‌های سازمان صمت ایلام از صدور بیش از ۴۹۰۰ پروانه صنفی در ایلام در راستای «کارآفرینی» و «اشتغال پایدار» خبر داد.

   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت ایلام، گفت: تخلفات نانوایی‌ها در سطح استان در 7 ماهه انسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۰ درصد کاهش داشته است.
   معاون امور صنایع سازمان صمت ایلام گفت: واحدهای تولیدی استان ایلام توانایی تامین اکسیژن مورد نیاز بیمارستان ها در این استان را دارند.
   رئیس سازمان صمت استان ایلام گفت: سهم سرمایه گذاری‌های تحقق یافته حوزه صنعت در استان از بدو دولت تدبیر و امید نسبت به سال‌های گذشته به 37 هزار و 353 میلیارد ریال یعنی بیش از چهار برابر افزایش یافته ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صمت ایلام گفت: به همراه ریاست سازمان از سطح فروشگاه های بزرگ و زنجیره‌ای استان بازدید به عمل آمد و خوشبختانه کمبودی در زمینه اقلام اساسی پرمصرف مشاهده نشد.
   مرکز شبانه‌ روزی فوریت‌های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی ایلام با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان رسما افتتاح و آغاز به کار کرد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون حدود 3 میلیون ماسک در سطح استان تولید و بین مردم توزیع شده است.
   جلسه بررسی وضعیت طرح های نیمه تمام در ایلام برگزار شد.
   رئیس سازمان صمت ایلام اعلام کرد :
   رئیس سازمان صمت استان ایلام اظهار داشت: ایجاد و توسعه واحدهای صنعتی شاخص، رشد سرمایه گذاری های صنعتی و افزایش قابل توجه طرح های صنعتی در دست اجرا با پیشرفت فیزیکی مناسب، استقرار واحدهای "تحقیق و ...