•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از اعلام آمادگی بنیاد برکت برای مشارکت در تامین سرمایه ثابت و در گردش طرح ها و واحدهای تولیدی استان ایلام خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: فهرست اولویت های سرمایه گذاری حوزه صنعت،‌معدن و تجارت برای سال 94 تا 96 و براساس برنامه های وزارت متبوع تدوین گردیده است که از طریق پورتال سازمان در ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از تدوین برنامه راهبردی بخش تولید و تجارت استان ایلام خبر داد.
   معاون امور صنایع و معادن صنعت، معدن و تجارت استان ایلام:
   معاون امور صنایع و معادن صنعت، معدن و تجارت استان گفت: رونق در بخش معدن استان نیازمند ورود به فاز فرآوری است چرا که خام‌فروشی ذخایر معدنی بازدهی چندانی ندارد.
   رئیس سازمان صنعت، ‌معدن و تجارت استان ایلام گفت: در راستای توسعه صادرات غیر نفتی و همچنین معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های صادراتی استان، تمهیدات لازم برای بازدید جمعی از تجار و بازرگانان عراقی به ...
   ئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت استان ایلام؛
   رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت استان ایلام در دیدار با تجار و بازرگانان عراقی از فراهم بودن زمینه سرمایه گذاری مستقیم اتباع عراقی در اجرای طرح های تولیدی استان ایلام خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت استان ایلام؛
   رئیس سازمان صنعت، ‌معدن و تجارت استان ایلام با اشاره به پذیرش هیاتی از تجار و بازرگانان کشور عراق بیان داشت: معرفی ظرفیت و پتانسیل های صادراتی استان و همچنین فراهم شدن برقراری ارتباط با فعالان ...
   در هفته دولت؛
   همزمان با اجرای برنامه های گرامیداشت هفته دولت، کارخانه تولید انواع کیک، کلوچه و بیسکویت در شهرک صنعتی دره شهر استان ایلام به بهره برداری رسید.
   رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت استان ایلام؛
   رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت استان ایلام در دیدار با دو تن از تجار و بازرگانان کشور عراق اظهار داشت: کالاهای ایرانی می توانند تأمین کننده نظر و باعث ایجاد رضایتمندی مشتریان عراقی شوند.
   رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت استان ایلام؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از قرار گرفتن ایران در جایگاه دوم کشورهای صادر کننده کالا و خدمات به کشور عراق خبر داد.