•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت به همراه مسئولین استان ایلام از واحد صنعتی تولید سیم فولادی داخل تایر خودرو در شهرک صنعتی دره شهر بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام، گفت: از شهریورماه سال گذشته تاکنون ۷۹ هزار مورد بازرسی در سطح بازار استان ایلام انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۱ درصد اشتغالزایی در حوزه های صنعتی، معدنی و تجاری این استان محقق شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: از ابتدای دولت دوازدهم تاکنون به منظور تنظیم بازار اقلام اساسی در برهه‌های زمانی مختلف متناسب با شرایط بازار، تاکنون ۲ هزار و ۱۰۰ تن برنج، ۷ هزار تن شکر ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: ۳۶ واحد تولید کننده لوازم بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده در ایلام فعال می باشند و در این شرایط کرونایی لوازم مورد نیاز استان را تولید می‌کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام خبر داد:
   رئیس سازمان صمت استان ایلام از صدور ۳۱۵ فقره پروانه بهره برداری واحد صنعتی از ابتدای دولت دوازدهم تاکنون در استان خبر داد.

   رییس سازمان صمت استان ایلام:
   رییس سازمان صمت استان ایلام در جلسه شورای معاونین این سازمان گفت: رفع موانع حوزه تولید در سال مزین به نام جهش تولید با حساسیت و دقت بالا در دستور کار است .

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام، گفت: شیوع ویروس کرونا، کارگاه‌های صنفی وارد عرصه شده و هم اکنون ۳۴ واحد تولیدی، صنفی و کارگاهی در بخش ماسک فعال هستند.
   رییس سازمان صمت استان ایلام عنوان کرد:
   رییس سازمان صمت استان ایلام در حاشیه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تاکید کرد: حل مشکلات و موانع واحدهای تعطیل در اولویت است و سعی می شود همه ظرفیت های بخش های مختلف برای گره گشایی از مشکلات ...
   تفاهم نامه ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران میان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و سازمان صنعت معدن و تجارت استان امضا شد.